Jump to content

Mazda 323 3Kapılı versiyonu

Ilgaz-p
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

Merhaba Ilgaz, görüşemiyoruz uzun zamandır :)

Bu modellerde 2 versiyon var. Biri GT-R diğeri GT-X ve ikisi arasındaki en bariz fark senin söylediğin Turbo besleme diye biliyorum ben. Yani bu araba 1,6i ve yanılmıyorsam 90hp motora sahip. GT-R modeli zaten gelmedi Türkiye'ye, bir tek Ankara'da birisinde var haftasonu arabası olarak kullanıyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet abi görüşemiyoruz act den de cıkınca pek bakamıyorum öyle arada bir

bi tane almayı düşünüyorum

ilanlara bakarken

buldum cok sasırdım arıyacağım yarın ilan sahibini arac hakkında bilgi alacağım enjeksiyonlu arac ama turbo bulunabilir galiba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

turbosu olacağına hiç ihtimal vermiyorum ama sen yine de bir sor. göç mevsiminde yağmura yakalanıp yere düşen bıldırcın gibi düşmüştür belki :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer km. gerçekse müthiş bir rakam. 99.000 km. ve çok temiz gözüküyor. Acaba rektifiye edildikten sonra mı yapılmış bu km.?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bg kasaların B6i kodlu 1.6 motorlu olanlarından.bildiğin 323 lerden hiçbir farkı yok.ah bi gt-r olcaktı ki of of.. km orginalse oldukça temiz alınmaya değer doğrusu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende arada kaldım sezer böyle bi tek kapımı yoksa 323 HB mi diye kararsızım

imkanım olsa lantis almayı düşünüyorum ama Enjeksiyonlu aractan  kacmak istiyorum çünkü lpg tatkırcam için pahalı sistem oluyor biliyosun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende arada kaldım sezer böyle bi tek kapımı yoksa 323 HB mi diye kararsızım

imkanım olsa lantis almayı düşünüyorum ama Enjeksiyonlu aractan  kacmak istiyorum çünkü lpg tatkırcam için pahalı sistem oluyor biliyosun

Bence Hb nin albenisini yakalayamaz ancak bu da piyasada az bi model ve km si orjinalse çok iyi.Hb lerin de temizini bulmak çok zor artık dikkatli araştır ;) Lpg için sana gelmez bu da enjeksiyon çünkü.Bence temiz bir Hb bul Lpg için de birebir;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

of be mustafa abi bitirdin beni gece gece :D

sen tek gece bittin, ben geçen ay bütün pazarlığı bitirip haftasonu arabayı almaya gidecekken direkten döndüğümden beri bitiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalovadaki arabayı biliyorum. Gayet diri duruyor. Bir bakayım istersen.

tesekkürle şimdilik bakıyorum kesinleşince irtibata geçeriz saol
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ılgazcım 323hb al yada ılla tek kapı istiyorsan gir practica al hiç girme bu araca... gtr olsa eyvallah ama gereksiz bir araç değmez yani diğer tutulan mazda modellerinin yanında. ne practicanın verdiği yenilik hissini verir nede 323hb nin verdiği havayı...

haklısın en iyisi öyle yapmak vazgeçtim zaten

ama yurt dısındakilere bakınca baya değişiklik olur diye düşünmüştüm

su an bakıyorum zaten kesinleşirse alma işim yaza doğru halletcem insallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...