Jump to content

Mazda Practica sol ayna

ilkdem26
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

slm arkadaşlar forumda yeniyim 4 yıldr mazda 3 23 familya var dün birde practica aldım practica biraz masraf istiyor

sol ayna

sag ön sinyal

arka sol stop

bu parcaları cıkma yada yeni merden alabilirim ben eskişehirdeyim

ve ön takım komple degişse bana kaça mal olur arkadaşlar lütfen yardımcı olun malum ögrenci bütçesi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öntakım malzemeleri genelde ucuz malzemedir para tutmaz.degişsecek olanlar z rotları  rotbasları ıvır zıvır buna benzer malzemelerdir bunlarda tanesi 5 yada 10 ytl civarı olan malzemeler ama amortisörler degişecekse ucuz olanlar var 50 ytl kore malı  işini görür ama kısa sürede salıyor kendini amortisör orjinal amortisörler de kyb dir onların tanesi 85 ytl civarı dır.Parça fiyatı ögrenebilecegin bir tel vereyim sana autojapan 0 212 632 17 88 aksaray da yeri,eger hic bir yerde bir parca bulamazsanda hurdacı tel  0 212 4859050 ikitellidedir yeri..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba ilkdem26 bende eskişehirliyim ve bendede  323 hatchback var 91 model. servise mi yaptıracaksın yoksa sanayide tanıdığın mazda motorundan diğer aksamlarından anlayan ustayamı göstereceksin. eğer öyle ise banada sölede bende bi gideyim. servis çok pahalı oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...