cerman

MPS ne hale gelmis

Bu konuda 59 ileti var

Hadi hayırlısı.Bende 2,3 getirticektim usa'dan.O zaman bekleyim biraz daha. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biran abi bak ikimizde çok laf yiyeceğiz türkiyede 1.6 lar daimdir diye :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sarı bu arabayı göstermiyor ya....Bir de kaput kıvrımlarını inceltmişler gibi geldi bana....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yan seritler guzel olmus  m3 havasi verir gibi,, ama en cok arka tampon'a bayildim, bizim kuzu laradada bu tampon olsa harbi super olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu rengi de çok beğendim ama Selman abinin de dediği gibi arabanın hatları yuvarlanmış gibi görünüyor. Sanırım biraz da çamurlukla oynanmasından kaynaklanıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön arka tampona ve spoilere bayıldım.Renk fena gelmedi bana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmus sedanı çıksın hemen alırım :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya madem böyle güzel dizaynlar yapabiliyolar, niye normal guzuların makyajlarını öyle batırmışlar acaba?? :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya madem böyle güzel dizaynlar yapabiliyolar, niye normal guzuların makyajlarını öyle batırmışlar acaba?? :(

şşş kendine gel  admin demem dalarım  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya Bülent Abi tabi zevkler ve renkler, ben bi türlü beğenemedim makyajlıları, kusura bakma abi... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim guzuların da kaputları böyle deldirebilir miyiz acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim guzuların da kaputları böyle deldirebilir miyiz acaba?

Sen yaptır beğenirsem ben de yaptıracam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.