cerman

Jant çizikleri.

Bu konuda 54 ileti var

dün gece arabayı geri geri park ederken. belediyenin mahallemize yaptığı kaldırım yenileme projesi uğruna arabamın sol ark jant ın bir bölümünü farkında olmadan çizdim, pek kötü görünmesede boyası hafif attı, buyüzden aşırı titizliğimden ötürü bu jant daki çizikleri nasıl yok ettire bilirim? (boyasız olarak) bi fikriniz varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

boyasız bıraz zor olur ıyı bır cımpara (kı ız kalır ama fazla goze batmaz) ve sonrada kendın boyayacaksın yada boyatacaksın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün gece arabayı geri geri park ederken. belediyenin mahallemize yaptığı kaldırım yenileme projesi uğruna arabamın sol ark jant ın bir bölümünü farkında olmadan çizdim, pek kötü görünmesede boyası hafif attı, buyüzden aşırı titizliğimden ötürü bu jant daki çizikleri nasıl yok ettire bilirim? (boyasız olarak) bi fikriniz varmı?

benim lastik patladıgında söken hayvan evladı makinayı ayarlamadıgı için jantı boydan boya çizmişti valla aldım jant boyasını sıktım belli bile olmuyo tavsiye ederim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her jant boyası uyuyor mu, lokal mi sıkılıyor (spreyse :D ) komple mi sıkılıyor belli olmasın diye..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

boyacıya gıdıyorsun sprey cant boyası dıyorsun normalı 6 ytl kalıtelısı 7 ytl ya lastıklerı soktuyorsun komple boyayacaksan yada komple boyacaksan yıne ınce saç kestırıyorsun tam lastık cantı ebatıda sonra yuvarlak halıne getırıyorsun(bunu sakalrsın ılerde de lazım olur) bunu canta yapıstıyorsun boylece lastık sprey boyadan korunur ve 5 dk boyuyorsun

bu kadar

(bu saç ta enfazla 5 ytl dır fazla verme :D :D)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

istiyorsan sac kestıme kagıt bantla lastıgı gazete kagıdıyla ort yada lastıgı janttan ayır hangısı kolayına gelıyorsa

:D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bırakın çizik kalsın nazarlık olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 saat te halledersın yenı gıbı olur  :D :D bır alıstınmı sureklı boyarsın kız gıbı parlar jantların ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim burda kızlar solaryumlu hep abi. parlamıyorlar kapkara geziyorlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

istiyorsan sac kestıme kagıt bantla lastıgı gazete kagıdıyla ort yada lastıgı janttan ayır hangısı kolayına gelıyorsa

:D :D

ben boyayacagım tarafın lastik kısmına bez tutup boyayı sıktıydım gayet temiz olduydu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o zaman sıyahamı boyatsan benı bozmaz malum kuzu sıyah :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim burda kızlar solaryumlu hep abi. parlamıyorlar kapkara geziyorlar :D

Ayşe evvelden süt içerdi, şimdi redbull vodka... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Erman geçmiş olsun, olur böyle şeyler, bence kankanın dediği en iyisi tut bezi sık spreyi olsun bitsin. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Erman geçmiş olsun eğer derin çizik yoksa Bülent abinin dediği gibi boya yapabilirisin  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kanka spreyden kaldı mı arttı mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sağlun :(,,, yane diyorsunuzki direk spreyi bosın, renk farkıda olmaz diyorsunuz..  :ohmy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sağlun :(,,, yane diyorsunuzki direk spreyi bosın, renk farkıda olmaz diyorsunuz..  :ohmy:

alacagın spreyin kapagında tam rengi gösterir en yakın rengi al sorun olmaz kimse egilipte jantın boyalımı boyasızmı bakmaz emin ol

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hatta daha canlı gosterecek hafıf sımlı gıbı ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.