Jump to content

Jant çizikleri.

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

dün gece arabayı geri geri park ederken. belediyenin mahallemize yaptığı kaldırım yenileme projesi uğruna arabamın sol ark jant ın bir bölümünü farkında olmadan çizdim, pek kötü görünmesede boyası hafif attı, buyüzden aşırı titizliğimden ötürü bu jant daki çizikleri nasıl yok ettire bilirim? (boyasız olarak) bi fikriniz varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

7

• halil_i

11

• Limpony

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

boyasız bıraz zor olur ıyı bır cımpara (kı ız kalır ama fazla goze batmaz) ve sonrada kendın boyayacaksın yada boyatacaksın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

dün gece arabayı geri geri park ederken. belediyenin mahallemize yaptığı kaldırım yenileme projesi uğruna arabamın sol ark jant ın bir bölümünü farkında olmadan çizdim, pek kötü görünmesede boyası hafif attı, buyüzden aşırı titizliğimden ötürü bu jant daki çizikleri nasıl yok ettire bilirim? (boyasız olarak) bi fikriniz varmı?

benim lastik patladıgında söken hayvan evladı makinayı ayarlamadıgı için jantı boydan boya çizmişti valla aldım jant boyasını sıktım belli bile olmuyo tavsiye ederim ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boyacıya gıdıyorsun sprey cant boyası dıyorsun normalı 6 ytl kalıtelısı 7 ytl ya lastıklerı soktuyorsun komple boyayacaksan yada komple boyacaksan yıne ınce saç kestırıyorsun tam lastık cantı ebatıda sonra yuvarlak halıne getırıyorsun(bunu sakalrsın ılerde de lazım olur) bunu canta yapıstıyorsun boylece lastık sprey boyadan korunur ve 5 dk boyuyorsun

bu kadar

(bu saç ta enfazla 5 ytl dır fazla verme :D :D)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

istiyorsan sac kestıme kagıt bantla lastıgı gazete kagıdıyla ort yada lastıgı janttan ayır hangısı kolayına gelıyorsa

:D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

istiyorsan sac kestıme kagıt bantla lastıgı gazete kagıdıyla ort yada lastıgı janttan ayır hangısı kolayına gelıyorsa

:D :D

ben boyayacagım tarafın lastik kısmına bez tutup boyayı sıktıydım gayet temiz olduydu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizim burda kızlar solaryumlu hep abi. parlamıyorlar kapkara geziyorlar :D

Ayşe evvelden süt içerdi, şimdi redbull vodka... :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

arkadaşlar sağlun :(,,, yane diyorsunuzki direk spreyi bosın, renk farkıda olmaz diyorsunuz..  :ohmy:

alacagın spreyin kapagında tam rengi gösterir en yakın rengi al sorun olmaz kimse egilipte jantın boyalımı boyasızmı bakmaz emin ol
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...