baileys

Zibart yıllık bakım

Ziebartta geçen sene yaptırdığım 1 numara cam filmi, ultra boya koruma, koltuk halı vinyl döşeme korumasının yıllık bakımı yapıldı. Detaylı iç ve dış temizlik, motor temizliği ve işte arabanın altı fln komple temizlendi. Dün sabah bıraktım, bugün öğlen teslim aldım arabamı. Yeni gibi duruyo artık :) Mutluyuz efenim

Not: Ücret 308 YTL 3 taksit

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Efe güle güle kirlet arabanı  :nazar:

mutluluğunuzun devamını dilerim bir ömür boyu  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan  ;) benimde bakım geldide çoook geçti,geçen gün uğradım işi kesatmış 150 ye hallederiz dedi bakalım  bir boşluk yaratıp gidecem yaz gelmeden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederiz

kaç kişisiniz? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun Efe...İyiymiş valla 308 lira, ben sonax'a daha çok verdim sanki....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saol Abi ama bence detaylı temizlik harici kalanlarda çok bi iş yapılmadı. O yüzden pek memnun olduğum söylenemez ama temizliği güzel yapıyolar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Efe.  :nazar: Bende bir pasta cila yaptırayım boya körlendi artık. ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Efe.  :nazar: Bende bir pasta cila yaptırayım boya körlendi artık. ;D

Yaptır Abi de senin araba zaten parlak 30 bin lik xenon gibi olmasın sonra araba :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.