Jump to content

Sıfır Şahinler Tekrar Piyasada

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 124
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• Selman

10

• halil_i

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Benim de ilk denemem traktörleydi, Gökhan söyleyince aklıma geldi, çok küçüktüm becerememiştim, tarlaya dalmıştım ekinlerin arasına....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk deneme günlerimi hatırlayınca bir garip oluyorum. Babam rahmetli çok uğraşmıştı benimle ama yine de bana çok güvenirdi. Ford Taunus'u yayla yollarında kullana kullana öğrendim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest okaratas

benim ilk deneyimim otobüs kullanarak olmuştu. o gün bu gündür arabayı da otobüs gibi kullanırım. kötü kader işte cilvesini gösterdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim de ilk denemem traktörleydi, Gökhan söyleyince aklıma geldi, çok küçüktüm becerememiştim, tarlaya dalmıştım ekinlerin arasına....:D

abi sen yine iyi ekinlere dalmışsın ben fiat 415 ile direk ormana daldım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama Gökhan şimdi sende de öyle bir karizma var ki abi hatta ağa diyesi geliyor insanın :D

Evet ağam ağam diyelim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rüyamda çok hatlı minibüs kullanmışlığım vardır acayip zevkli bişey bi tanıdık bulsam da hatlı minibüsünü kullansam diyorum :D

hele hade beyler pamuk eller ceplere diyosun ya acayip bi keyif :D ücretler bozzuk olsun! Yanaşalım yanaşalım...  Hele o vites geçişlerindeki çıt çıt sesi yok mu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rüyamda çok hatlı minibüs kullanmışlığım vardır acayip zevkli bişey bi tanıdık bulsam da hatlı minibüsünü kullansam diyorum :D

hele hade beyler pamuk eller ceplere diyosun ya acayip bi keyif :D ücretler bozzuk olsun! Yanaşalım yanaşalım...  Hele o vites geçişlerindeki çıt çıt sesi yok mu :D

pepe'nin babası minibüsçü abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pepe'nin babası minibüsçü abi :D

Hade be hangi hatta ben esenler-topkapı çalışıyodum rüyamda :D bitarafı kesin topkapıdır zaten :D pepe babaya saygılar :D minibüsü kap gel bi sabah :D sen de muavinlik yaparsın bana :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende ilk şöförlüğümü  şahin'de  ticari takside öğrendim millet hatta yapınca tip tip bakıyodu yolda bu ne biçim taksici diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizde vardı yaa 1995 şahin valla babam onla daga gıdıyodu uygar benım kuzenım bu arada onların nıssan terranosu vardı dagda nereye gıtse terranoyle gıdıyodu walla 4 çeker olsa bı de var yaaa ;Dben de peugeot 406st 2.0 hdi deda ogrendım bu arada görgüsüzlük demişken :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben bi sürü araba sürdüm hepsini iyi kötü yürüttüm ama araba kullanmasını zırto öretti bana :'( cok dramatik oldu bu yaf :D saka  bi tarafa araba kullanmayı deil ama direksiyonu bizim eski golfte örendim, otomatikti kendisi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi karar ver burjuva mısın işçi sınıfı mı :D  ;D

ben şu an ayagımda lestik çızmalar, elimde iş eldiveniyle emekçi sınıfa giriyorum birader ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...