Jump to content

En az Arıza Yapan Araçlar Listesi

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İngiltere'de ikinci el otomobiller üzerinde yapılan bir araştırma, en dayanıklı ve sorunsuz motora sahip otomobillerin Japonlar tarafından üretildiğini ortaya koydu. Görüntü açısından "şık" olan İtalyan otomobilleri ise dayanıklılık bakımından sınıfta kaldı. "What Car?" (Hangi Otomobil) adlı derginin, 200 binden fazla araç üzerinde yaptırdığı analiz sonuçları, "Dayanıklılık" ve "Tamir Masrafı" olarak iki ayrı listede okuyuculara sunuldu.

1. Mazda yüzde 17

2. Mercedes yüzde 25

3.Toyota yüzde 26

4.Honda yüzde 27

5.Mitsubishi yüzde 29

6.Volvo yüzde 30

7.Nissan yüzde 33

8.Fiat yüzde 34

9.Audi yüzde 35

10.Ford yüzde 36

11.BMW yüzde 37

12.Peugeot yüzde 37

13.Subaru yüzde 37

14.Hyundai yüzde 38

15.Rover yüzde 39

16.Volkswagen yüzde40

17. Opel yüzde 43

18.Renault yüzde 48

19.Saab yüzde 48

20.Citroen yüzde 50

21.Land Rover yüzde 53

22.Alfa Romeo yüzde 54

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ırfan ızmır servısının gırısnde gormustur kocaman asmıslar ama iş servıs ucretlerıne gelınce durum oyle degıl maalesef arıza yapmıyor ama yapıncada kanını emıyorlar :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ford nasıl taunus tan sonra 5 yıl adını duzeltemedıyse turkıyede ıngılteredede kotu ımajı vardır opelın belkı o yuzden dır :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece 2. Dünya savaşındaki Alman imajının kötü olması nedeniyle diye biliyorum. Caponların ABD'ye başka adla girmesi gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Digitürk varken Fifth Gear diye bir program vardı. Halen varmı bilmiyorum. Bir vaukshall ve 6 MPS yi kapıştırmışlardı. Orada konusu geçmişti.

Not: Vaukshall geçmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

İngiltere'de Opel'in "Vauxhall" olarak satılmasının nedeni nedir? Bilen var mı?

zaten opel harici ürünler yapan ingiliz bi firma vauxhall ,bizim tofaşları yaptıgımız gibi adam almıştır kalıbını vurmuştur markasını
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben imajı kötü olduğu için isim değiştirdiğini biliyorum ama imajın neden kötü olduğunu bilmiyorum, Gökhan'ın söylediği mantıklı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50'lerde Almanlar "Pis Nazi", Caponlarda; "Sarı Çıyan" olarak anıldıkları için kendi adlarıyla pazara girselerdi umarım hüsrana uğrardılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...