limpony

Paspas Sorunu Çözüldü

Bu konuda 53 ileti var

Su paspas olayini bir cozemedim siyah zeminli (kaucuk) kirmizi seritli bildiginiz bir paspas markasi varmi bizim kuzulara uyan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Moderatörlüğüm tuttu :D  :tey:

Başlığı konuyla alakalı yapsaydın keşke.. böylece genele girildiğinde paspas la ilgili bir konu olduğu anlaşılır  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kisa yoldan cocum olsun diye genele koydum ama senden baska cevap yazan olmadi mutlaka alan vardir aramizda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Paspas" olsa sanki daha iyi olur Engin...:D Belki cevap veren çıkar o zaman..... Ben geldiğinde üzerinde olan halı paspası kullanıyorum, bir şikayetim yok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biran Abi de Michael Schumacher paspasları vardı ve gayet iyi görünüyordu.. Acaba tam uyuyor mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende de orjınal halı olanlar var ama artık cok koku yapmaya basladı degısme zamanı geldı o yuzden arıyorum abı... ıllakı yenı alan vardır yoksa duz sıyah cok benım aksesuarcıda fıyatlarıda uygun ama belkı orjınale yakın yada yazılı vardır dıye dusundum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla öyle bişi yok, bir aralar çok arayan vardı bulamadılar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bır seyı orjınal bulalım dedık oda yok  :D

yıne engın kanunlarını uygulayacagız  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Neyse sorunu cozdum gıbı bır paspas aldım hepsıburadadan bence guzel oldu sadece arka orta kısım kucuk kaldı dıgerlerı tam gıbı

surucu kısmı:

sadece surucu kısmında sol alt taraftan kesme yapıldı (zaten kendıne ozel kesme yerı var bu serıt gıbı yanı kesıldıgı zaman ız kalmıyor.. paspas ozellıgı bu)

post-775-141695261666_thumb.jpg

post-775-141695261676_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yolcu ve arka kısım:

bu kısımda hıc kesme işlemı yapılmadı

post-775-141695261682_thumb.jpg

post-775-141695261743_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

paspaslar bayagı kalıtelı... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hemen vereyim bir sipariş,zaten bir sürü alacağım var hepsicilerde  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vazgeçtim 7,10 YTL kargo istiyorlar,veremem kusura bakmasınlar  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.