Jump to content

Orijinal Mazda Paspas Siparişleri

Burak

Tavsiye Edilen Mesajlar

MeB Başayar Mazda'dan Tolga Bey Mazda Europe ile görüşüp orjinal Mazda paspalarının fotoğraflarını istemiş.

Ekliyorum.

Sanırım kısa bir süre sonra birçok yetkili serviste bulabiliriz ama arzu eden olursa kendisi ile temasa geçebilir.

25798_.bmp

25800_.bmp

25802_.bmp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Burak bey resmi mail atıyorum size.Ben kalite açısından cok tavsiye etmiyorum bu paspası ama bilgi amaçlı koyabilirsiniz.

Bu arada çok yakında yeni aksesuarları yükliyeceğim.Şu an çalışmalarım devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda3 için

1 takım  BP4L-V0-320B

1 takım  BP4K-V0-351A lastik olandan istiyorum

Bülent bey, Mazda 3 için BP4K-V0-320A-02 numaralı bez paspasın kalitesinin daha iyi olduğunu bildirdiler.Bu numara lux olarak gözüküyor zaten,bilgilerinize...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tolga Bey ben de GJ6A-V0-351 talep ediyorum . Eğer kargo açısından faydası olacaksa Istanbul'da tek bir yere gönderebilirsiniz. Zira 4 Mayısta çok büyük ihtimalle bir araya geleceğiz. O zamana kadar zaten ancak gelir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dün Belçika'ya siparişleri gönderdim.Ancak kötü bir haber; BP4K-V0-351A nolu Mazda 3 lastik paspas,geçen hafta Rusya'dan gelen toplu alımla stoklarda şu anda kalmamış.Siparişim backorder a düştü.Ama Mazda Europe'dan Erhan beyin yardımı ile önümüzdeki hafta depoya gelecek ilk paspaslardan bizimkiler öncelikli olarak yola çıkacak.Burak beyin paspası ve Bülent beyin istediği bez paspasda sıkıntı yok onlar mevcutmuş.Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.Her şey Ruslar yüzünden olmuş... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar Mazda 3 için lastik paspaslar bugün geldi.Sipariş veren arkadaşlar fatura başlığını ve adreslerini mail atarlarsa kargoya vericem.Ayrıca ödeme için çalıştığınız bankanın ismini yazarsanız o bankadaki hesap numaramızı veririm.Paspaslar gayet güzel ben beğendim umarım siz de beğenirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar Mazda 3 için lastik paspaslar bugün geldi.Sipariş veren arkadaşlar fatura başlığını ve adreslerini mail atarlarsa kargoya vericem.Ayrıca ödeme için çalıştığınız bankanın ismini yazarsanız o bankadaki hesap numaramızı veririm.Paspaslar gayet güzel ben beğendim umarım siz de beğenirsiniz.

Tolga bey benim adres aynı fiyatı ne garanti bankası hesap nosunu tekrar verirseniz havaleyi çıkartırım bugun, birde bunun yazıları dogru yerde dimi :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Paspaslar geldi, ben beğendim, oldukça oturaklı, yazılar ortada, sabitleme zımbırtısı da çıktı..

Tolga Bey'e teşekkürler...:)

bana niye geç geliyo pekiiiiii ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...