Burak

Mazda3 kabiniçi orjinal aksesuarlar

Bu konuda 46 ileti var

Mazda3 ler için Torpido Soğutucuları da Mazda Europe'un devreye girmesi ile sipariş listesine girmiş arkadaşlar.

Ekte resmini veriyorum. Resimin ismi aynı zamanda parça kodu. Gerekli bilgileri Tolga Bey den talep edebilirsiniz.

Edit : Aksesuarların devamını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

http://www.mazdaclubtr.com/forum/mazda3/mazda3-kabinici-orjinal-aksesuarlar-t8229.0.html;msg167311#msg167311

post-1-141695262135_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu iyiymiş... ama ne işime yarayacaksa :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu monte edilince torpido doğal olarak iptal oluyor değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soğutmasını aktif hale getırmezsenız muhtemelen normal torpido gibi kullanabilirsiniz.Tabii hacim biraz düşer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soğutmasını aktif hale getırmezsenız muhtemelen normal torpido gibi kullanabilirsiniz.Tabii hacim biraz düşer.

peki tak çıkar cinsi bi aletmi bu yani yolculuga giderken takıp bittiginde sökülebilecek bişeymi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Torpido soğutucunun montaj klavuzu yaklaşık 10 sayfa olduguna göre,çok rahat sökülüp takılmıyo sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Torpido soğutucunun montaj klavuzu yaklaşık 10 sayfa olduguna göre,çok rahat sökülüp takılmıyo sanırım :)

peki, iç ölçüleri mevcuttur onu söyleyebilirmisiniz böylece takıldıktan sonra torpido nasıl olur bi fikir verir ben almayı düşünüyorum lakin önce dvd yi söküp başka yere almam gerekecek :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Glove box cooler only for LHD BP4K-W2-850 (not possible with DVD navigation system (OE), glove box cooler harness required for installation, not possible with iPod adapter)

Glove box cooler harness BP4K-W2-851

bu aksesuar listesindeki uyarı kısmı,gerçi bahsettiği muhtemelen orjinal navigasyon sistemi ama sizinki ile beraber kullanılırsa da sıkıntı cıkabılır bence.Tam ölçülerine baktım ancak bilgi verilmemiş.Ayrıca bağlama kiti ayrı olarak veriliyor.Onun da fiyatı KDV dahil 29,88 YTL.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anladım torpidoyu boşaltıcaz netice olarak, dvd bagaja gider ipod kiti vs... aklınızda olsun eger iç yani takıldıktan sonraki kullanılabilir alan ölçülerine rastlarsanız bizi haberdar edin birde el freni yanındaki bardaklık kısmına, hyundai  ya da megane lardaki gibi bardak şeklinde agzı kapaklı küllük ve gibi aksesuar varmı ve makyajlıların vites topuzu (otomatik)  fiyat olarak nedir benimkini yüzüğüm kazıya kazıya bitirdi :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O bahsettiğin küllükleri internetten bulursun, Mazda orijinal küllük varken bir de aksesuarını yapıp satmaz kanımca..:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anladım torpidoyu boşaltıcaz netice olarak, dvd bagaja gider ipod kiti vs... aklınızda olsun eger iç yani takıldıktan sonraki kullanılabilir alan ölçülerine rastlarsanız bizi haberdar edin birde el freni yanındaki bardaklık kısmına, hyundai  ya da megane lardaki gibi bardak şeklinde agzı kapaklı küllük ve gibi aksesuar varmı ve makyajlıların vites topuzu (otomatik)  fiyat olarak nedir benimkini yüzüğüm kazıya kazıya bitirdi :-[

yanlışlık olmaması için şasi nosunu  verebilirmisiniz?

JMZBK1?Z571......

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu cihazlar araç kapalıyken nasıl çalışıyor?

Akü`den falan mı besleniyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az kaldı tolga abi navigasyonu da getirtirsen tamamdır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Efe'cim onu maalesef getirtemiyorum çünkü gümrük şartnamaelerine göre yasaklı.Yoksa parça numarası filan mevcut elimde,hatta 7" ekranlısının fiyatı da 2.833,66 YTL.Onlar seneye belki...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Efe'cim onu maalesef getirtemiyorum çünkü gümrük şartnamaelerine göre yasaklı.Yoksa parça numarası filan mevcut elimde,hatta 7" ekranlısının fiyatı da 2.833,66 YTL.Onlar seneye belki...

valla ben getirttim kullanıyorum :D lakin navigasyona hiç heveslenmeyin araç fabrika çıkışında navigasyonlu deilse, sonradan cihazları alsanız bile gerekli tesisat olmadıgından iş görmüyor orjinal navigasyon ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi sende ne cihazlar varmışta haberimiz yokmuş  :D

valla ben getirttim kullanıyorum :D lakin navigasyona hiç heveslenmeyin araç fabrika çıkışında navigasyonlu deilse, sonradan cihazları alsanız bile gerekli tesisat olmadıgından iş görmüyor orjinal navigasyon ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bilmiyodum onu Tolga Abi ama olsa iyi olurdu :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

soğutma klima ile paralel çalışıyor sanırsam.. extradan kendinden bir soğutması olacağını sanmıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

babamın 407de var daha dorusu 407lerde var yani o olay,, torpidoda klimaya baglı bir sogutucu var.. klima kapalıykende serin tutuyo ama klimayı actıgında baya bi sogutuyo icerdeki evrakları falan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.