Jump to content

Mazda3 kabiniçi orjinal aksesuarlar

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda3 ler için Torpido Soğutucuları da Mazda Europe'un devreye girmesi ile sipariş listesine girmiş arkadaşlar.

Ekte resmini veriyorum. Resimin ismi aynı zamanda parça kodu. Gerekli bilgileri Tolga Bey den talep edebilirsiniz.

post-1-141695262135_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• MuRDoC_111

4

• mebbasayar

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

Soğutmasını aktif hale getırmezsenız muhtemelen normal torpido gibi kullanabilirsiniz.Tabii hacim biraz düşer.

peki tak çıkar cinsi bi aletmi bu yani yolculuga giderken takıp bittiginde sökülebilecek bişeymi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Torpido soğutucunun montaj klavuzu yaklaşık 10 sayfa olduguna göre,çok rahat sökülüp takılmıyo sanırım :)

peki, iç ölçüleri mevcuttur onu söyleyebilirmisiniz böylece takıldıktan sonra torpido nasıl olur bi fikir verir ben almayı düşünüyorum lakin önce dvd yi söküp başka yere almam gerekecek :(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Glove box cooler only for LHD BP4K-W2-850 (not possible with DVD navigation system (OE), glove box cooler harness required for installation, not possible with iPod adapter)

Glove box cooler harness BP4K-W2-851

bu aksesuar listesindeki uyarı kısmı,gerçi bahsettiği muhtemelen orjinal navigasyon sistemi ama sizinki ile beraber kullanılırsa da sıkıntı cıkabılır bence.Tam ölçülerine baktım ancak bilgi verilmemiş.Ayrıca bağlama kiti ayrı olarak veriliyor.Onun da fiyatı KDV dahil 29,88 YTL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

anladım torpidoyu boşaltıcaz netice olarak, dvd bagaja gider ipod kiti vs... aklınızda olsun eger iç yani takıldıktan sonraki kullanılabilir alan ölçülerine rastlarsanız bizi haberdar edin birde el freni yanındaki bardaklık kısmına, hyundai  ya da megane lardaki gibi bardak şeklinde agzı kapaklı küllük ve gibi aksesuar varmı ve makyajlıların vites topuzu (otomatik)  fiyat olarak nedir benimkini yüzüğüm kazıya kazıya bitirdi :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladım torpidoyu boşaltıcaz netice olarak, dvd bagaja gider ipod kiti vs... aklınızda olsun eger iç yani takıldıktan sonraki kullanılabilir alan ölçülerine rastlarsanız bizi haberdar edin birde el freni yanındaki bardaklık kısmına, hyundai  ya da megane lardaki gibi bardak şeklinde agzı kapaklı küllük ve gibi aksesuar varmı ve makyajlıların vites topuzu (otomatik)  fiyat olarak nedir benimkini yüzüğüm kazıya kazıya bitirdi :-[

yanlışlık olmaması için şasi nosunu  verebilirmisiniz?

JMZBK1?Z571......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Efe'cim onu maalesef getirtemiyorum çünkü gümrük şartnamaelerine göre yasaklı.Yoksa parça numarası filan mevcut elimde,hatta 7" ekranlısının fiyatı da 2.833,66 YTL.Onlar seneye belki...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Efe'cim onu maalesef getirtemiyorum çünkü gümrük şartnamaelerine göre yasaklı.Yoksa parça numarası filan mevcut elimde,hatta 7" ekranlısının fiyatı da 2.833,66 YTL.Onlar seneye belki...

valla ben getirttim kullanıyorum :D lakin navigasyona hiç heveslenmeyin araç fabrika çıkışında navigasyonlu deilse, sonradan cihazları alsanız bile gerekli tesisat olmadıgından iş görmüyor orjinal navigasyon ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sende ne cihazlar varmışta haberimiz yokmuş  :D

valla ben getirttim kullanıyorum :D lakin navigasyona hiç heveslenmeyin araç fabrika çıkışında navigasyonlu deilse, sonradan cihazları alsanız bile gerekli tesisat olmadıgından iş görmüyor orjinal navigasyon ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilmiyodum onu Tolga Abi ama olsa iyi olurdu :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

babamın 407de var daha dorusu 407lerde var yani o olay,, torpidoda klimaya baglı bir sogutucu var.. klima kapalıykende serin tutuyo ama klimayı actıgında baya bi sogutuyo icerdeki evrakları falan :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...