Kado

Farları zımparalayıp cilalamak

Bu konuda 41 ileti var

bunu yaparken pasta cila aşamasına büyük ihtimalle gelemem  :) Zımparalarken babam beni vurur... ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bize gelmez o iş farı zımparalayıp kucağa almak ,kucağa alıp bı daha far bulamamak var....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben denemiiim, deneyenede mani olmiiiimm :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bunun yapılmayacak zor birşeyi yok.Yaparım,yaparım ama benim farlar zaten parlak yani gerek yok  :D:2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Farım o hale gelirse bir denerim,aklımda bulunsun,nasılsa kaybedecek bişeyim olmayacak zaten atılacak  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet bu yapılabilir bir işlem,biz uçaklarda yolcu camlarına uygularız ( polish )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet bu yapılabilir bir işlem,biz uçaklarda yolcu camlarına uygularız ( polish )

Size gelsek ne kadara yaparsın abi ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ördeğin sol farı için uygulanabilir mi?

gerçi dıştan değil de içten sararma yapmış gibi duruyor ördeğin far :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa iç-dış farketmez yapabilirsin..

Burak bizim siteye üye olanlara % 20 peşinde de + % 10 indirim yapacağız.  :2funny::tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa iç-dış farketmez yapabilirsin..

Burak bizim siteye üye olanlara % 20 peşinde de + % 10 indirim yapacağız.  :2funny::tey:

yer nerede abi havaalanınamı gelces yoksa dışarda yerin varmı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

içerdeki sararmayı önce bi çamaşırsuyuyla dene çıkmas ise bu işlemi uygula derim ben.ace baya etkili oluyor.:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şu anda sadece havalimanında hizmet verebiliyoruz yakında tüm Türkiyede  :2funny::tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu zımrara işi çok mantıklı ve kolay geldi banada. polisaj makinası var, cila var, pastada var ee zımparada var bende ama zımparalanacak far yok. tertemiz maaşallah...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

içerdeki sararmayı önce bi çamaşırsuyuyla dene çıkmas ise bu işlemi uygula derim ben.ace baya etkili oluyor.:))

ne çamaşır suyu kaldı ne LOC kaldı, hepsiyle denedim olmadı.

son çare 50 milyon benzin parası verip İlhan abiye gidip cila yapmak. veya 70-80 ytl verip yan sanayi far alıp takmak :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne çamaşır suyu kaldı ne LOC kaldı, hepsiyle denedim olmadı.

son çare 50 milyon benzin parası verip İlhan abiye gidip cila yapmak. veya 70-80 ytl verip yan sanayi far alıp takmak :D

yan sanayi tavsiye etmem abi çabuk kararıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu zımrara işi çok mantıklı ve kolay geldi banada. polisaj makinası var, cila var, pastada var ee zımparada var bende ama zımparalanacak far yok. tertemiz maaşallah...

Bence çıkmacıdan bir tane ucuz yollu alıp denemek lazım . Tutarsa satarız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.