47erdem47

Mazda 323 HB Teknik Veriler (1991)

Bu konuda 47 ileti var

baktımkı hiç bu konu acılmamıs brs kendi arabamı tanıtiim :D

1.6 litre 16v(ki 16 yıl once iiçin 16v cok ii bi rakam.vw bile hala 8v:D)

max hp    : 7000d/d- 87hp

0-100      : 9.3 (benm makına)

100-0      : ..............................................................gumm :D

max surat : 162 km (dyno test sonucu)

ancak sofore bağlı olarak yuksek dewir cewirebilme ozelliiiyle pekcok 1.6 makınayı rahatlıkla yıyebilen cocukların ferrarımı porsche mu die kawga ettiği ,porsche 911 ile aynı ruzgar direncıne sahıp The imposible Japon Power:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baktımkı hiç bu konu acılmamıs brs kendi arabamı tanıtiim :D

1.6 litre 16v(ki 16 yıl once iiçin 16v cok ii bi rakam.vw bile hala 8v:D)

max hp     : 7000d/d- 87hp

0-100      : 9.3 (benm makına)

100-0      : ..............................................................gumm :D

max surat : 162 km (dyno test sonucu)

ancak sofore bağlı olarak yuksek dewir cewirebilme ozelliiiyle pekcok 1.6 makınayı rahatlıkla yıyebilen cocukların ferrarımı porsche mu die kawga ettiği ,porsche 911 ile aynı ruzgar direncıne sahıp The imposible Japon Power:D:D

kazasız belasız kullan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel geçen gün televizyonda kaput boyamayla ilgili birini çıkarmışlardı adam bi ben yapıyorum bu işi demişti şişman bi usta seninkinide o mu yapmıştı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

87 hp 0-100 9.3 saniye demişsin.Aracın kilosu kaç

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hafifmiş.Yani çokta değil ama bizim guzulara göre baya bir hafif.Lantis de 1140 kiloydu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hafifmiş.Yani çokta değil ama bizim guzulara göre baya bir hafif.Lantis de 1140 kiloydu

benmki de lantisle aynı walla..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benmki de lantisle aynı walla..

Seninki Lantis le kardeş zaten.Sadece görünümü değişik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

onunki değil benımkı kardeş :) zeynebınkı kardesın kardesının kardesı oluyo :) 323hb nin kgsi 915tir  ama 1990 modellerın sanırım 91lerde oyle 990 kgdir...ama bu 915 olayı gercekmı yoksa ozaman 950 kgden sonrakı arabalardan alınan fazla vergılerdenkacmak ıcınmıdır bilmem...keske oyle bı olayı benım arabvadada  yapsalardı 1840cc oldugundan fazla vegı oduyom :)

Zeynebin araba 99 model biliyorum(323 hb).Mehmetin araba 91 model karıştırdın herhalde.Yada ben şuan saçmalıyorum ;D.

Zeynebin araba 99 model 1.5 motor olduğu için lantisle kardeş dedim.Lantisinde yut dışında 1.5-1.8-2.0 motor seçenekleri var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zeynebin araba 99 model biliyorum(323 hb).Mehmetin araba 91 model karıştırdın herhalde.Yada ben şuan saçmalıyorum ;D.

Zeynebin araba 99 model 1.5 motor olduğu için lantisle kardeş dedim.Lantisinde yut dışında 1.5-1.8-2.0 motor seçenekleri var

evet benimkinin de 1.5 i 1.8 i bir de yurtdışında 2.0 ı var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mehmet biraz da resim koy ama bulabilirsen tamponların sağlam olanlarından olsun.  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sefim arabamı tanıttııım yerde resmı warr buryada koymaya gerek warmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Örnek araç olacaksın ya. Koy işte konuya, çıplak kalmasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende  suan ıkı araba var durumu o karıstırdı bırı 94 323  dıgerı 99 mazda 323 astına yanı zeynepınkının hb si   ve lantısın yenılenmıs halı..aynı  motor ama daha yuksek tork ve donanım fazla...

Tamam işte o yüzden kardeş dedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

91 323 ün 0-100 ü 10.6 saniyedir.Bunu altına imkanı yok düşmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

solediin rakam standar için gecerli ... ufak tefek oynamalarla belkı yolda eğim wardı ama duz olduuna eminim (sanırım sanki galiba ) 10 sanienin altına dusebilio ha 9.3 diil 6 dır 9.9 dur ama 10 un altında emin olabilirsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.