Jump to content

Mazda 323 HB Teknik Veriler (1991)

47erdem47
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

baktımkı hiç bu konu acılmamıs brs kendi arabamı tanıtiim :D

1.6 litre 16v(ki 16 yıl once iiçin 16v cok ii bi rakam.vw bile hala 8v:D)

max hp    : 7000d/d- 87hp

0-100      : 9.3 (benm makına)

100-0      : ..............................................................gumm :D

max surat : 162 km (dyno test sonucu)

ancak sofore bağlı olarak yuksek dewir cewirebilme ozelliiiyle pekcok 1.6 makınayı rahatlıkla yıyebilen cocukların ferrarımı porsche mu die kawga ettiği ,porsche 911 ile aynı ruzgar direncıne sahıp The imposible Japon Power:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Murat b

6

• 47erdem47

18

• X-Pace

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

baktımkı hiç bu konu acılmamıs brs kendi arabamı tanıtiim :D

1.6 litre 16v(ki 16 yıl once iiçin 16v cok ii bi rakam.vw bile hala 8v:D)

max hp     : 7000d/d- 87hp

0-100      : 9.3 (benm makına)

100-0      : ..............................................................gumm :D

max surat : 162 km (dyno test sonucu)

ancak sofore bağlı olarak yuksek dewir cewirebilme ozelliiiyle pekcok 1.6 makınayı rahatlıkla yıyebilen cocukların ferrarımı porsche mu die kawga ettiği ,porsche 911 ile aynı ruzgar direncıne sahıp The imposible Japon Power:D:D

kazasız belasız kullan :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzel geçen gün televizyonda kaput boyamayla ilgili birini çıkarmışlardı adam bi ben yapıyorum bu işi demişti şişman bi usta seninkinide o mu yapmıştı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

onunki değil benımkı kardeş :) zeynebınkı kardesın kardesının kardesı oluyo :) 323hb nin kgsi 915tir  ama 1990 modellerın sanırım 91lerde oyle 990 kgdir...ama bu 915 olayı gercekmı yoksa ozaman 950 kgden sonrakı arabalardan alınan fazla vergılerdenkacmak ıcınmıdır bilmem...keske oyle bı olayı benım arabvadada  yapsalardı 1840cc oldugundan fazla vegı oduyom :)

Zeynebin araba 99 model biliyorum(323 hb).Mehmetin araba 91 model karıştırdın herhalde.Yada ben şuan saçmalıyorum ;D.

Zeynebin araba 99 model 1.5 motor olduğu için lantisle kardeş dedim.Lantisinde yut dışında 1.5-1.8-2.0 motor seçenekleri var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zeynebin araba 99 model biliyorum(323 hb).Mehmetin araba 91 model karıştırdın herhalde.Yada ben şuan saçmalıyorum ;D.

Zeynebin araba 99 model 1.5 motor olduğu için lantisle kardeş dedim.Lantisinde yut dışında 1.5-1.8-2.0 motor seçenekleri var

evet benimkinin de 1.5 i 1.8 i bir de yurtdışında 2.0 ı var..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende  suan ıkı araba var durumu o karıstırdı bırı 94 323  dıgerı 99 mazda 323 astına yanı zeynepınkının hb si   ve lantısın yenılenmıs halı..aynı  motor ama daha yuksek tork ve donanım fazla...

Tamam işte o yüzden kardeş dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

solediin rakam standar için gecerli ... ufak tefek oynamalarla belkı yolda eğim wardı ama duz olduuna eminim (sanırım sanki galiba ) 10 sanienin altına dusebilio ha 9.3 diil 6 dır 9.9 dur ama 10 un altında emin olabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...