Jump to content

Neden Mazda Alanlar Araçlarını Satmak İstemiyor?

Guest atmaca88
 Paylaş

Neden Mazda Alanlar Araçlarını Satmak İstemiyor?  

20 oy

1. 1. Neden Mazda Alanlar Araçlarını Satmak İstemiyor?

• saglam olması
      11
    • konforlu olması
      1
    • sürüş keyfi
      5
    • düşük yakıt
      0
    • sportif tasarım
      6

Tavsiye Edilen Mesajlar

açıkçası bana deselerki megane'mi mazda 3 mü mazda 3 derim :)

he bu arada oylamaya tek kapı polo 9n highline koyarsalar polo derim o ayrı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence sağlamlık, Şekil, sportif çizgiler hepsi mazdada mevcut. Sorunsuz oluşu da insanı satma düşüncesinden uzaklaştırıyo.Benim lantis yaklaşık birbuçuk senedir bende bikere buji değiştirdim o. Yağ su olayından başkada sanayi yüzü görmedi.O yüzden satıpta ne alacamki. :nazar:

:tey:       

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Elimde şişti şıkkı yokmu bu anketin  :D :D şaka şaka 6 ayda bir araba değiştiren biri olarak satmamamın tek nedeni bu site yani sizlersiniz çok samimiyim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim ilk arabam mazdaydı, ikinci arabam da mazda bence makul olduktan sonra satılmıycak bir araba değil abaratmamak lazım piyasa şartlarını gözönünde bulundurunca rahatça satılıyo :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen 2 bin ne masrafı ettin kadirim arabana? :) benim bildiğim o araçta lpg filan vardı zaten lpg taktı diyeceğim ama hadi motora bi 700 filan masrafın oldu!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun!

O yakıt işi nası oldu ya o 35 liralık yakıt 55.e :D yoksa benim gibi hüsnü zanna mı kapıldın sen de :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi hayatta var böyle şeyler...bir çoğumuz ticaret yapıyoruz. örneğin bir bilgisayar toplarsın içine elli türlü parçadan seçer kullanırsın ve örneğin 100 lira kar edersin.. bunu anlarım. senin yeteneğindir bu parçaları biliyorsundur, uyumlu kullanmışsındır vs. vs... ama hazır marka bir bilgisayarın karı 50 lira ise benden 60 lıra alamazsın... o katkının belli bir fiyatı vardır son kullanıcı için. geçtim bizim kulüp indirimini falan...ama sen o kullanıcı fiyatından fazlaya verip benim anlamayacağımı düşünürsen, benim lafını bile yapmaya gerek duymayacağım bir tutar için kredini bitirirsin... öylede oldu...

kimden bahsediyoruz Kadir!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bahsetmeyelim zaten boşver abi... velhasıl mazdayı aslında dikkatlide almak lazım çünkü nasıl olsa arıza yapmıyor diye bakımlarına dikkat edilmeyen ve 200 bine dayanmış bir sürü bitik mazda var piyasada...dikkatli olmak lazım

Ya şimdi öyle bi konuştunki mazda 0,da başlar 200 binde biter diyecek millet :( motor yaptırsan bi 200 daha rahat gider o bitik dediğin mazdalar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Ya şimdi öyle bi konuştunki mazda 0,da başlar 200 binde biter diyecek millet :( motor yaptırsan bi 200 daha rahat gider o bitik dediğin mazdalar :)

185 binde sübap lastikleri için açıldı motor ve yapılan silindir-piston ölçümlerinde bir o kadar daha yolu güle oynaya yapacağı anlaşılıp keyfe keder segmanlar değişip kapak modifiye edilip tekrar toplandı.

benim ilk mazda'mı satınalmış olmam tesadüfle başlar ama sonrasında MazdaCI olmam 1- sürüş zevki 2-farklılık hissi 3-sağlamlığı 4-motor performansı olarak sıralayabilirim. ama hiçbir zaman hiçbir arabam 1972 vosvos ve 1979 mantam kadar keyifli ve özel olamaz (belki rx-7 ama ona sahip olmam da artık çok zor) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...