Ouz

Yeni Renault Laguna

Bu konuda 36 ileti var

İki dizel iki benzinli motor seçeneğiyle ( 1.6 16V 110 HP, 2.0 Turbo 16V 170 HP benzinli ---- 1.5 dCİ 8V 110 HP , 2.0 dCİ 16 V 150 Hp dizel) artık ülkemizde satışa sunuldu sanırım.Teknik özellikler resmi siteden c/p yapılamıyor az önce hepsini oturup pdf.den tektek yazdım ama niye meydana geldiğini anlayamadığım bir hata yüzünden bütün mesajım silindi.Resimleri ekliyorum..

post-12-141695262445_thumb.jpg

post-12-141695262452_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendi yorumum da yine bir şeye benzemiyor bu arada en eskisi en güzeliydi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O coupe'si heniz çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum..Emin ol fiyatı da üç haneli  epey şeye benzer  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çizgisinin dışına çıkamıyor Reno,geçen hafta görmüştüm bitane demekki buymuş,arka stopları dikkatimi çekmişti  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

47.000 - 77.000 arası değişiyor bu arada fiyatları upuzun bir donanım listesi var pdf olarak renault.com.tr de ama buraya konulmuyor malesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çizgisinin dışına çıkamıyor Reno,geçen hafta görmüştüm bitane demekki buymuş,arka stopları dikkatimi çekmişti  :)

eet abi, cünkü bildigim kadarıyla citroen le ortak üretilecek bir model olacak bu.. reno laguna, citroende de yeni c5 olur sanırsam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bunun test arabasını gördüm Kırklareli de ...

resmen iğrenç olmuş o kadar diim yani ön tasarım tam bir rezalet abi... araba konforludur iyidir o ayrı da yakından inceleme fırsatı buldum gerçekten hiç hoşuma gitmedi...

o sınıfta prestij vs arayan insanlar diğer seçeneklerin yanında bunu tercih edeceklerini sanmıyorum açıkçası...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi ilanı gazetede gördüm direk sayfayı çevirdim önden resim vardı ilanda..Allahtan sürüş tekniği güvenlik konfor arıyorsanız yazmışlar yani estetik arıyorsanız hiç işiniz yok bu arabayla adamlar da kabul ediyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön konsolu fotoşla kapatmışlar.. normalde orda ekran var ama TR ye renkli ekranlılar gelmiyor fakat TR ye gelen modelde de konsol yinede şık. Araç genel olarak hoşuma gitti.. arka tasarıma sadece gözümüzün alışması gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orta yaşlılara hitab ettiği için bu sınıf konfor ve güvenlik estetiğin önüne geçiyor, bakmayın biz istisnayız. Bence de gereksiz bir araç olmuş, fazlasıyla citroen havası var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dış tasarım tipik fransız iğrençliğinde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence vip reno toros olmus:D:D:D

hepsi japon arabalarına yetişmeye çalışıyor yaklaşıyolar ama japon uzaklaşıyor:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracın dış tasarım gerçekten çirkin !! araca binme fırsatı buldum. sürüş pozisyonu çok rahattı. iç dizayn biraz kaliteli görünüyor. ama tek anlamadığım 1.5 dci motorda 270 km/h ibrenin ne aradığı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sınıf araçta 1.5 dci motorun ne aradığı daha ayrı bi soru bence :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu gidişle devir gitmeyen araba devrine doğru ilerliyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracın dış tasarım gerçekten çirkin !! araca binme fırsatı buldum. sürüş pozisyonu çok rahattı. iç dizayn biraz kaliteli görünüyor. ama tek anlamadığım 1.5 dci motorda 270 km/h ibrenin ne aradığı

bunu masraftan kısma olarakta alabiliriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek kapılısı çok çok hoş olmuş ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.