Jump to content

Yeni Renault Laguna

Ouz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İki dizel iki benzinli motor seçeneğiyle ( 1.6 16V 110 HP, 2.0 Turbo 16V 170 HP benzinli ---- 1.5 dCİ 8V 110 HP , 2.0 dCİ 16 V 150 Hp dizel) artık ülkemizde satışa sunuldu sanırım.Teknik özellikler resmi siteden c/p yapılamıyor az önce hepsini oturup pdf.den tektek yazdım ama niye meydana geldiğini anlayamadığım bir hata yüzünden bütün mesajım silindi.Resimleri ekliyorum..

post-12-141695262445_thumb.jpg

post-12-141695262452_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

47.000 - 77.000 arası değişiyor bu arada fiyatları upuzun bir donanım listesi var pdf olarak renault.com.tr de ama buraya konulmuyor malesef

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çizgisinin dışına çıkamıyor Reno,geçen hafta görmüştüm bitane demekki buymuş,arka stopları dikkatimi çekmişti  :)

eet abi, cünkü bildigim kadarıyla citroen le ortak üretilecek bir model olacak bu.. reno laguna, citroende de yeni c5 olur sanırsam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

ben bunun test arabasını gördüm Kırklareli de ...

resmen iğrenç olmuş o kadar diim yani ön tasarım tam bir rezalet abi... araba konforludur iyidir o ayrı da yakından inceleme fırsatı buldum gerçekten hiç hoşuma gitmedi...

o sınıfta prestij vs arayan insanlar diğer seçeneklerin yanında bunu tercih edeceklerini sanmıyorum açıkçası...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ilanı gazetede gördüm direk sayfayı çevirdim önden resim vardı ilanda..Allahtan sürüş tekniği güvenlik konfor arıyorsanız yazmışlar yani estetik arıyorsanız hiç işiniz yok bu arabayla adamlar da kabul ediyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ön konsolu fotoşla kapatmışlar.. normalde orda ekran var ama TR ye renkli ekranlılar gelmiyor fakat TR ye gelen modelde de konsol yinede şık. Araç genel olarak hoşuma gitti.. arka tasarıma sadece gözümüzün alışması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orta yaşlılara hitab ettiği için bu sınıf konfor ve güvenlik estetiğin önüne geçiyor, bakmayın biz istisnayız. Bence de gereksiz bir araç olmuş, fazlasıyla citroen havası var..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın dış tasarım gerçekten çirkin !! araca binme fırsatı buldum. sürüş pozisyonu çok rahattı. iç dizayn biraz kaliteli görünüyor. ama tek anlamadığım 1.5 dci motorda 270 km/h ibrenin ne aradığı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın dış tasarım gerçekten çirkin !! araca binme fırsatı buldum. sürüş pozisyonu çok rahattı. iç dizayn biraz kaliteli görünüyor. ama tek anlamadığım 1.5 dci motorda 270 km/h ibrenin ne aradığı

bunu masraftan kısma olarakta alabiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...