Jump to content

Makyajlı Mazda3

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selam arkadaşlar makyajlı mazda3 görenler inceleyenler yorumlarınızı alalım.

benkendi yorumumu yapayım arabayı inceledim cok hoşuma gitti yenisi eskisine göre daha iyi gibi geldi dışardan bakılınca içi eskisinden daha göze hitap ediyor sadece beyaz kadranlar biraz tuhaf kaçıyo akşam cok güzel görünüyo ama gündüz fazla güzel degil bu arabaya spor paket taktıgımızda cok güzel olacagı kana atindeyim. birde sizin yorumlarınızı alalım tabi tarafsızca kendi arabanızı desteklemeden. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üyelerimizden bir tek Bület (Uyumsuzelemet) makjajlı kullanıyor.En iyi yorumu o yapabilir.Diğer arkadaşlar biraz "taraflı" olarak kendi m3'lerini "destekleyecektir." :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üyelerimizden bir tek Bület (Uyumsuzelemet) makjajlı kullanıyor.En iyi yorumu o yapabilir.Diğer arkadaşlar biraz "taraflı" olarak kendi m3'lerini "destekleyecektir." :fiuw:

Bület tarafsız mı olcak yani?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Makyajlılar o kadarda farklı değil.Hele confortlar da jantlar aynı.İçeride göstergeler,ehemniyet ikaz'ı ,bagaj tutma yeri ve kaput altı izolasyon malzemesi var.Başka bir fark varmıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Makyajlılar o kadarda farklı değil.Hele confortlar da jantlar aynı.İçeride göstergeler,ehemniyet ikaz'ı ,bagaj tutma yeri ve kaput altı izolasyon malzemesi var.Başka bir fark varmıydı?

birde döşemeler farklıydı galiba  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

öncelikle adımdan n yi gereksiz bulup çıkararrak adımı bület yazan abilerim biran ve selman abilerime saygılarımı sunarım :tey:

eskilerden farkı benim bildigim kadarıyla cokta kurcalamadım jantlar farklı herkesin aksine ben cok begendim

- içeride döşemeler farklı gayet hoş duruyor deri yaptıracaktım kıyamadım ,arka koltuklar içinde emniyet kemer uyarı ışıkları,ög gögüste ve at vites topuzunda farklı renk parçalar,otomatik viteste kilit var sizde varmı bilmiorum frene basmadan yada kontak anahtarını takmadan vites kolu hareket etmiyor,göstergeler beyaz zemin gece mor üzerine kırmızı daha önce resimlerini koymustum,uzaktan kumanda ile 4 cam açılıp kapanabiliyor dışarıdanda dediğim gibi jantlar,ve bagaj tutacak yeri ön kaputta krom mazda logolu krom çıta benim bildiklerim bunlar ben gayet memnunum valla herkese kendi aracı en iyisi geldiğinden herkez kendi aracına güzel diyecektir tabiki ama çoğu züğürt tesellisi :D :D :D eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı demiş atalarımız  ahanda şimdi açık hedef olduk atış serbest :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi kötü benzetme olacak ama bülentin lafı üzerine söylüyorum.Eşşeğe altın semer takmışlar.Eşşek yine aynı eşşek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Vallahi kötü benzetme olacak ama bülentin lafı üzerine söylüyorum.Eşşeğe altın semer takmışlar.Eşşek yine aynı eşşek :D

benimki altın semerli eşşek :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biran, Bület ve de Uyumsuzelemet yazdığı için, ben takılmak amacıyla, tekrar ettim....Hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki, yaptığım imla hataları kasıtlıdır...

Özel not; Özel isimlerin ilk harfi büyük yazılır arkadaşlar, bundan sonra benim ya da bir başkasının isimlerinin ilk harfini küçük yazanları muhatap almayacağım....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Biran, Bület ve de Uyumsuzelemet yazdığı için, ben takılmak amacıyla, tekrar ettim....Hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki, yaptığım imla hataları kasıtlıdır...

Özel not; Özel isimlerin ilk harfi büyük yazılır arkadaşlar, bundan sonra benim ya da bir başkasının isimlerinin ilk harfini küçük yazanları muhatap almayacağım....

şöylermi yani sELMAN ABİ YOK BÖYLE DORUSU  Selman Abi :tey: takılmak amaçlı yazmıştım yoksa sizden gelene lafım yok abilerim
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

motor olarak bir degişiklik varmı tork vsvs yok diyolar ama ben biryerde degişiklik var diye biliyordum

valla bilmiorum o kadarını ama sanmıorum fark oldugunu
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülentciğim tabak sevdiği deriyi dövermiş, benim sözüm sana değil, genel olarak okuduğunu inkar eden arkadaşlara.....

tamam abim ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

madem eskilerden ve eşşeklerden bahsedıyoruz...bende laflayayım dedim:)  eşşeğe altın semer vurmuslar ama yidirip içirip güçlendirmemişler...yine benim arabam kadar ne torku nede beygiri var...herhalde ıyı tasarım bol ozellık koyup yavas yavas gıdıp dadını cıkartın dıye:)

Buda güzelmiş

:tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

madem eskilerden ve eşşeklerden bahsedıyoruz...bende laflayayım dedim:)  eşşeğe altın semer vurmuslar ama yidirip içirip güçlendirmemişler...yine benim arabam kadar ne torku nede beygiri var...herhalde ıyı tasarım bol ozellık koyup yavas yavas gıdıp dadını cıkartın dıye:)

bu da başka çeşit bi züğürt tesellisine örnek oluyor sanırım :tey::D8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...