Jump to content

Abart egzoz

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar aracıma gecen ses almak için abart egzos taktım fakat ses alamıyorum güzel yapan adama sordum susturucuları iptal etmemiz lazım dedi başka yolu yokmu ses almak için sizce arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

5

• Ali

7

• emredeler

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

bence ses alma arabayı bağlıyorlar....:D

evet bağlayabilirler :D

hele birde anadolu yakasındaysan :D

bizim bir arkadaşın arabasını bağladılar öyle :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sagolun arkadaşlar :) ama bu polislerde herşeyde bağlıor bune ya

hatta aracı bağlanan arkadaşa biliyormusun şu an senin aracı jantlardan bile bağlarız demişler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hadi ya  :D  geçen Türk bayrağı yapıştırdım plakaya oda yasakmış bizim bir arkadaşı cevirip sök onu yoksa aracını bağlarız demişler coçukta sökmüş bende hemen ondan duyunca bende söktüm :) plakayı iptal ettim herkes ceviriyo zuzuyu polisler babama beyfendi lütfen plakayı takabilirnisiniz tamam takıcam memur bey hepsine diyo sonra taktı gine plakayı kıl oldum bende  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hatta aracı bağlanan arkadaşa biliyormusun şu an senin aracı jantlardan bile bağlarız demişler :D

Yok artık Lebron ceyms. :eek:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok artık Lebron ceyms. :eek:

valla abi öyle buyur attığı mesajıda yazayım :D

Evet ' date=' adam bana arabamın fabrika çıkışı lastik ölçülerini bile soyledi, 1.4 16V 75 hp lik degilmi bu dedi.....Lastik ebatların buyuk istersem ordan bile ceza yazardım dedi :)[/quote']
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

orta susturucuyu iptal edip performans tipi son susturucu takarsan istediğinden fazla ses alırsın. veya sadece son susturucuyla ses almak istiyorum diyorsan bir iki farklı marka susturucular var onlardan alabilirsin ama fiyatları yaklaşık 500-600 ytl civarı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

onuda düşündük orta susturucuyu  iptal edip performans tipi takmayı son susturucu takmayı fakat araba garantiden çıkar diye eletemedim yoksa arabaya açıkhava filitreside takıcaktım ondada sorun oluyormuş garantiden çıkartabiliyorlarmıs servisde öyle dediler bende fazla bir şey yapamadım  >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abilerim en az ses çıkartan spor  egsoz bile uzun yolda kafa ütülüyor  ;)

benim sanayide yaptırdığım çift çıkış bile acaip rahatsız ediyor binen herkes bu uğultu ne diyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...