NeBiAnd

Mozart 8.senfoni

Eheh görmüştüm bunu...

Öbür sitedede ben açmıştım konuyu burayada yeşillik olsun diye koydum.Walla arasıra sıkılınca bunları dinliyorum gaza geliyorum. 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok Ahmet, motorun oraya hoparlör koyuyolar, devir saatine bağlıyolar, araba hangi devirdeyse ona uygun seçilen arabanın motor sesini çıkartıyo sistem... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok Ahmet, motorun oraya hoparlör koyuyolar, devir saatine bağlıyolar, araba hangi devirdeyse ona uygun seçilen arabanın motor sesini çıkartıyo sistem... :D

Okan sen hemen çözmüşsün olayı.Düşünsene kırmızı ışıkta duruyorsun ve Shelby Cobra sesi geliyor arabadan.Yanında duran porsche bile tırsmaya başlar walla. :o:-\

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pardon arkadaşlar iki mesaj üstüste gitti yani birinci gitmedi önce iç sunucu hatası verdi arkasından bu bölümde konu açmaya yetkiniz yok dedi  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi normalde arka plakasını okumak problem değil, problem olan Shelby Cobra'dan sonra okumak... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeşil yanınca napıcaz peki Biran Abi? :D

İbo kaseti takacaksın"Ayağımda kundura var"türküsü dinleyeceksin haparlörden. :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İbo kaseti takacaksın"Ayağımda kundura var"türküsü dinleyeceksin haparlörden. :tey:

Biran abi mükemmelsin  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.