hasansenay

323 H/B kapı içi döşeme yardım

Bu konuda 23 ileti var

selam arkadaşlar 93 model aracımın kapı döşemeleri hırpalandı..antalyada yasıyorum ve buradaki cıkmacılarda bulamadım...temiz bi kapı içi arıyorum bildiginiz yerde warsa tel mail güvercin ateş duman vs ile yardımcı olursanız sevinirim..... :tey:   şimdiden ilginize teşekkur ediyorum....

Edit :  Bolt font kaldırıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu anda online olan üyelerden yardımcı olabilecek kimse olmasa da gün içinde mutlaka ilgilenen ve yardımcı olabilecek arkadaşlar olacaktır Hasan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sayar Oto: 0216.4886495

Kartal Sanayi Sitesi

yenisi için arayıp bi görüşün, belki yardımcı olabilirler. çıkmasının sağlamını bulmanız biraz zor ama imkansız değil. Kolay gelsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulunması biraz zor ama araştırıyorum.

çok teşekkurler.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulunması biraz zor ama araştırıyorum.

sagolun gercekten forum çok duyarlı 9 yıllık mazda kullanıcısıyım keşke önce bulsaydım burayı.....boşa surunmusum sanayilerda walla....ilginize teşekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sagolun gercekten forum çok duyarlı 9 yıllık mazda kullanıcısıyım keşke önce bulsaydım burayı.....boşa surunmusum sanayilerda walla....ilginize teşekkurler

bize güvenip de sanayi ile aranızdaki bağlantıyı kopartmayın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaplatma işi bıraz zor bıldıgım kadarıyla yapıstırma oldugu ıcın zor olacaktır ben derı kaplşatırken koltukları boyle bır problem yasamıstık dosemecıyle :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaplatma işi bıraz zor bıldıgım kadarıyla yapıstırma oldugu ıcın zor olacaktır ben derı kaplşatırken koltukları boyle bır problem yasamıstık dosemecıyle :D

bence en mantıklısı cıkma bulmak...yeni yoktur bu nedenle temiz bi cıkma denk getirmek lazım....bu yüzden istanbul vs tüm arkadaslarımdan yardm istiyorum cıkarsanız rastlarsanız ltfn bana ulaşın....şimdiden teşekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aksarayda tanesi 125 ytl

kardeş temiz mi sen gordun mu yada bi numara falan werebilirmisin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş temiz mi sen gordun mu yada bi numara falan werebilirmisin?

ben görmedim ama temizmiş,ben yarın numarayı alıp veririm sana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ok teşekkurler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu numarayı ara ama çıkma istediğini belirt  0212 632 1004,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu numarayı ara ama çıkma istediğini belirt  0212 632 1004,

saol kardeş zahmet werdim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok mu para söylediler onu mu demek istedin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok yırtıkmış ayrıca para konusundada yok demiyim arkadasın dediği gibi iki tanesi 250 2.eli zaten sıfırı yok oda ayrı bi mevzuuu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar 93 model aracımın kapı döşemeleri hırpalandı..antalyada yasıyorum ve buradaki cıkmacılarda bulamadım...temiz bi kapı içi arıyorum bildiginiz yerde warsa tel mail güvercin ateş duman vs ile yardımcı olursanız sevinirim..... :tey:   şimdiden ilginize teşekkur ediyorum....

Edit :  Bolt font kaldırıldı.

geçen günlerde ben ankarada sordum çıkma varmış elinde tanesine 100 lira dedi pazarlık payıda olabilir...

Edit: Mesaj alıntının içinden dışarı alındı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.