Jump to content

323 H/B kapı içi döşeme yardım

hasansenay
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selam arkadaşlar 93 model aracımın kapı döşemeleri hırpalandı..antalyada yasıyorum ve buradaki cıkmacılarda bulamadım...temiz bi kapı içi arıyorum bildiginiz yerde warsa tel mail güvercin ateş duman vs ile yardımcı olursanız sevinirim..... :tey:   şimdiden ilginize teşekkur ediyorum....

Edit :  Bolt font kaldırıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu anda online olan üyelerden yardımcı olabilecek kimse olmasa da gün içinde mutlaka ilgilenen ve yardımcı olabilecek arkadaşlar olacaktır Hasan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Sayar Oto: 0216.4886495

Kartal Sanayi Sitesi

yenisi için arayıp bi görüşün, belki yardımcı olabilirler. çıkmasının sağlamını bulmanız biraz zor ama imkansız değil. Kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bulunması biraz zor ama araştırıyorum.

sagolun gercekten forum çok duyarlı 9 yıllık mazda kullanıcısıyım keşke önce bulsaydım burayı.....boşa surunmusum sanayilerda walla....ilginize teşekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

sagolun gercekten forum çok duyarlı 9 yıllık mazda kullanıcısıyım keşke önce bulsaydım burayı.....boşa surunmusum sanayilerda walla....ilginize teşekkurler

bize güvenip de sanayi ile aranızdaki bağlantıyı kopartmayın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kaplatma işi bıraz zor bıldıgım kadarıyla yapıstırma oldugu ıcın zor olacaktır ben derı kaplşatırken koltukları boyle bır problem yasamıstık dosemecıyle :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kaplatma işi bıraz zor bıldıgım kadarıyla yapıstırma oldugu ıcın zor olacaktır ben derı kaplşatırken koltukları boyle bır problem yasamıstık dosemecıyle :D

bence en mantıklısı cıkma bulmak...yeni yoktur bu nedenle temiz bi cıkma denk getirmek lazım....bu yüzden istanbul vs tüm arkadaslarımdan yardm istiyorum cıkarsanız rastlarsanız ltfn bana ulaşın....şimdiden teşekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş temiz mi sen gordun mu yada bi numara falan werebilirmisin?

ben görmedim ama temizmiş,ben yarın numarayı alıp veririm sana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben görmedim ama temizmiş,ben yarın numarayı alıp veririm sana

bu numarayı ara ama çıkma istediğini belirt  0212 632 1004,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

selam arkadaşlar 93 model aracımın kapı döşemeleri hırpalandı..antalyada yasıyorum ve buradaki cıkmacılarda bulamadım...temiz bi kapı içi arıyorum bildiginiz yerde warsa tel mail güvercin ateş duman vs ile yardımcı olursanız sevinirim..... :tey:   şimdiden ilginize teşekkur ediyorum....

Edit :  Bolt font kaldırıldı.

geçen günlerde ben ankarada sordum çıkma varmış elinde tanesine 100 lira dedi pazarlık payıda olabilir...

Edit: Mesaj alıntının içinden dışarı alındı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...