Jump to content

Mazda3 de kaş

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

arkadaşlar sizce arabama kaş alsam nasıl olur  bana ebaydan getirmeye yardımcı olacak arkadaş varmı acaba :)

açıp bi üyelik getirticen, Enesin açtıgı ebay konusunda üyelik işlemlerini anlatıyor ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladım burak abi ama benim hoşuma gittide ondan sabırsızlık ediyorum bülent abi üyelik konusunda tamam olurumda ben kredi kartı kullanmadığım için alamıyorum ondan dedim ben ücreti peşin öderim diye

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

anladım burak abi ama benim hoşuma gittide ondan sabırsızlık ediyorum bülent abi üyelik konusunda tamam olurumda ben kredi kartı kullanmadığım için alamıyorum ondan dedim ben ücreti peşin öderim diye

o zaman sıraya yazılacan birader 2009 a dogru sıra gelir sana şimdi benim camüstü spoilerle biran abinin xenonları beklios sırada daha çok parça var lakin zaman kısıtlı (deadline 19 haziran )  :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

:) peki tamam abi peki üye olup sipariş verdiğimde 1 hafta içinde alamazmıyım ya ben bu ürünü

çok zor, ürünün yollandıgı yere göre süre ortalama 10 günden başlıyor birde boyanmış halde istersen 1 aya kadar çıkıyor benim shark anten 1 ayda gelmişti ama beklediğime degdi ancak ufak zarf gibi şeyler çabuk geliyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...