Jump to content

Mazda Avrupa Yetkili Satış Bayiilerini Açıkladı

mebbasayar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 05 Haziran'da lansmanı planlanan Mazda Avrupa Yetkili Satış Bayiiliği listesini açıkladı.Hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

İstanbul

Şahsuvaroğlu

Bayraktar

Özaydın

Evo

Ankara

MEB Başayar

Opan

İzmir

Yeni

Adana

Mıçı

Antalya

Mepaz

Bursa

Volberk

Kocaeli

Haldız

Tekirdağ

Onur

Konya

Aydoğanlar

Hatay

Ram

Eskişehir

Es-Oto

Denizli

Turkuaz

Muğla

Gönen

Sakarya

Bülbüller

Erzurum

Yılmaz Yılmazlar

Ordu

Ateş

Samsun

Kosifler

Diyarbakır

Öcal

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Istanbul'da eski Mazda yetkili satıcılarından kimseyi göremiyorum ? Şahsuvaroğlu Maltepe Ford Bayii.. Bu durumda Satış ayrı, Servis ayrı mı olacak ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Istanbul'da eski Mazda yetkili satıcılarından kimseyi göremiyorum ? Şahsuvaroğlu Maltepe Ford Bayii.. Bu durumda Satış ayrı, Servis ayrı mı olacak ?

bunlar nerde hepsi anadolu yakasındamı yahu bir tane bildik yer yok
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak bey bunlar satış bayiileri ama birçoğunun servis anlaşması da mevcuttur eminim ki.O listeyi de bulup gönderirim yakında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benim de garibime giden o oldu zaten :(

eskilerden servis için devam edecek vardır sanırsam bunlar satış ,işin dogrusu bilmediğim bi yere gidip nazımın gecmemesi beni sanayiye yönlendirir :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Istanbul dışında çok bir değişiklik olmamış gibi görünüyor . Antalya, İzmir ve Ankara'da ki arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul yoluna nasılsa girer, dert etmeyin..

Satış dert değil abi servis önemli bence şu anda..O düzenli olsun satış nasılsa halledilir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Istanbul dışında çok bir değişiklik olmamış gibi görünüyor . Antalya, İzmir ve Ankara'da ki arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum :)

istanbul epey kısıtlandı sanki
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla Bursa'nın epey işi zor. Çok zorlanacak Volmert. Gerçi Bursa'da bayağı tanınan bir yer ama yinede zorlanır.

(Burada Bursayla bi tek ben ilgilenirim herhal :D )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...