cerman

HB yuzgarlik.

benim kuzuya taktirmak istiyorumda bi tane soyle yakisan yuzgarlik tepeye. serviste yapiyorlarmi selman abinin arabaasindaki gibi,, bugunlerde servis'e gidemedigim icin soramadim bir turlu yapiyorlarsa sizce maliyeti nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 tip spoiler var,bir polyester ikincisi plastik olan...polyester 250,plastik 450 ytl idi en son  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben Koşuyolu Merser'de taktırdım orjinal Mazda HB spoilerı (6 ay oluyor), alarm ve krom egsozt ile birlikte hepsine 600 YTL civarında bir para vermiştim. Sanırım o 200 YTL civarında bir maliyeti vardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben Koşuyolu Merser'de taktırdım orjinal Mazda HB spoilerı (6 ay oluyor), alarm ve krom egsozt ile birlikte hepsine 600 YTL civarında bir para vermiştim. Sanırım o 200 YTL civarında bir maliyeti vardı.

hmm sanirim simdi de ayni civardadir,, ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben orjinalini taktırdım polyester degilde plastik olanını, garantilidir dediler mazdanın kendi parcası oldugu için, ama diger yan sanayide yapılan polyesterlerin garantisini veremeyiz dediler_bende bunların üzerine 450 milyon bayıldım :P_içim rahat oldu en azından, yarın öbürgün sattıgın zaman arabayı (mesela yani ;)) cıkartıp faturasını gösterebilirsin orjinal parca kullanılmıstır diye, ayrıca servisine de ulasacaktır zaten alıcı kişi araba ile ilgili bilgi almak amacıyla, servis bilgisayarında da kayıtlı olur böyle seyler zaten_yani anlar alıcı kişi araba tamamen orjinal diye bu bence önemli bi avantaj_sonrasında kaybın aradaki 200milyon farktan fazla olabilir ;)_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.