sudef

Ön Koltukların Altındaki Kabarıklıklar

Bu konuda 29 ileti var

Arkadaşlar mazda 3'lerde ön kısımlarda ayaklarımızın altındaki kabarıklıklar nedir,bileniniz varmı taban döşemesinin altı yani.İnsanın ayağını rahatsız ediyor,kablolor falan mı geçiyor acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mazda 3'lerde ön kısımlarda ayaklarımızın altındaki kabarıklıklar nedir,bileniniz varmı taban döşemesinin altı yani.İnsanın ayağını rahatsız ediyor,kablolor falan mı geçiyor acaba?

bişeyker geçiyor sanırsam oldukça düzensiz oraların tabanı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 6 da yok sanırım bahsi geçen kabarıklık değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 6 da yok sanırım bahsi geçen kabarıklık değil mi ?

koltugun az önünde pedalların hizasında bi yerde  şekilsiz bi çıkıntı var bizimkilerde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla onu Murat abi(Carabeen) bilir komple söktürmüştü tabanı su aldıgından dolayı:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

koltuk altı havalandırma boruları geçiyor olabilirmi??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

koltuk altı havalandırma boruları geçiyor olabilirmi??

senin daha iyi biliyor olman gerenkmezmi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öle mi olmalı Bülent ağabey:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet orası bayağı kotu olmus ama caktırmayın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aha işte opelcilere gün doğdu, mazda3 de sıkıntılı bir durum daha çıktı ortaya :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

koltuk altı havalandırması olan tüm mazdalarda var o çıkıntı. ama siz koltuğu çokmu arkaya çekiyorsunuz ki ayağınıza takılıyor. ben de o bölge neredeyse koltuğun altında kalıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben ilk defa sizden duyuyom daha önce hic dikkatimi cekmemisti böle bi cıkıntı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar havalandırma boruları değil benim söylediğim ön paspasların altında taban döşemesinin altındaki kabarıklıklar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar havalandırma boruları değil benim söylediğim ön paspasların altında taban döşemesinin altındaki kabarıklıklar

iyi işte arkaya havalandırmayı saglayan hava borularının kabarıklıgı olabilir dediler :D dikkat edersen her 2 ön koltugun altında da arkaya hava akışını saglayan kanallar var bana mantıklı geldi Aras ın söylediği

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi işte arkaya havalandırmayı saglayan hava borularının kabarıklıgı olabilir dediler :D dikkat edersen her 2 ön koltugun altında da arkaya hava akışını saglayan kanallar var bana mantıklı geldi Aras ın söylediği

İyide o kadar kabartı olması normal degıl altı ustu bır boru gecıyor garıp geldı bana baska bır sey olabılır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla söküp bakacam en sonunda boru falan değil o resmen kablo yumağı gibi duruyo >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merak ettim ben de yarın bakıcam sizin arabalardan birine..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla söküp bakacam en sonunda boru falan değil o resmen kablo yumağı gibi duruyo >:(

Arka park sensörü ya da tesisat var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 taraftada var kablo yumagı olması zor baska bir sey gıbı geldı bana ayrıca havalandırma olmasıda cok zor cunku sadece bır yerde cıkıntı var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.