Jump to content

Mazdanın motor sesi

BAHADIR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

walla bilmiyorum ama. benim motorum DOHC 16V oldugu için. birde açik hava filtresi taktigim için. subwoofer' den gelen bass' i bastirior motorun sesi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bu ses reno sesi, bu ses bedford kamyon sesi dedirtecek kadar diğer arabalardan çok ayrıştırıcı bir sesi yok. fakat eşimin söylediğine göre ben daha sokağa girmeden önce köpeğim benim geldiğimi anlıyormuş ve hemen olduğu yerden fırlayıp yolu gözlüyormuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu ses reno sesi, bu ses bedford kamyon sesi dedirtecek kadar diğer arabalardan çok ayrıştırıcı bir sesi yok. fakat eşimin söylediğine göre ben daha sokağa girmeden önce köpeğim benim geldiğimi anlıyormuş ve hemen olduğu yerden fırlayıp yolu gözlüyormuş :)

köpekler hissedermis abi :D

yaw o bedford kamyonlarin sesi gibi bi ses tanimiyorum ben :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

adı üstünde kötü ford :D

neyse, ben bu akşam sen gelsen de gelmesen de oto kliniğe gideceğim haberin olsun. kuzenin bilgisayarına bakacağım, yani en az 1 saat oradayım ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

adı üstünde kötü ford :D

neyse, ben bu akşam sen gelsen de gelmesen de oto kliniğe gideceğim haberin olsun. kuzenin bilgisayarına bakacağım, yani en az 1 saat oradayım ;):)

abi saat 5 te izin alabilirsem gelirim oto klinige. gelemezsemde artik çarsamba demistik galiba. o zaman ayarlariz... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

kokunu alıyodurk  :D :D yok motor sesinden anlıyor diyosan ziyan olmasın hayvan oralarda verin bi yetkili servise çalışsın orada, kimse alınmasın konu bana saçma geldi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaw o bedford kamyonlarin sesi gibi bi ses tanimiyorum ben :D

Ben tanıyorum Renoların dizelleri öyle ses çıkarıyo :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 lerin birtek ilk çalışma sesi bana çok metalik gelir..Onun dışında çok dikkat etmedim. Bence Toyota ların çalışma veya egzozdan çıkan sesi bayaa bir ayırd edilebilir idi bundan 2 önceki versiyonda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadir doğru mu ? :D

Maalesef dogru benım calıstıgım yerde 4 tane golf var rolantıde traktor gıbıler allahtan lpg taktılar sımdı daha sessız calısıyorlar bana duacılar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eski toyota corollalar

eski model 6 silindir bmwler

uzay kasa opel vectra

Eski benzinli renaultlar

uzakdoğu ticari araçlarda hyundai h100 felan o tür minibüslerin pickup ların marş sesine kadar sesleri aynıdır

ısuzu kamyonlar

Peugeot J9

bu araçların seslerini kolayca ayırtedebilirim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maalesef dogru benım calıstıgım yerde 4 tane golf var rolantıde traktor gıbıler allahtan lpg taktılar sımdı daha sessız calısıyorlar bana duacılar :D

Engin abi lpg'ye bağladın yine konuyu :D :D Haklısın ben de katılıyorum sana :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bmw 3 kasa 5 kasa 6 silindirlerin marş sesi ve motor sesi birde Honda Civic 1997-2002 arası marş sesi bariz ayırt ediliyor.Tabii mazda 626 fs yumurta kasaların motor lifter sesini bilen bilir:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Kadir doğru mu ? :D

biraz geç oldu ama :D

ilk çalıştırmada belli ediyor kendinide

o dediğiniz anca seatlarda var çok hoş bir motor sesi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...