Jump to content

Philips DiamondVision H4 5000K ampul

Bodof
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bu ampullerden kullanan ya da bilgisi olan varmı. beyaz ışık veren  xenon olmayan bir ampul. diğer forumlarda  okudum  genelde  memnunlar.  sizlerden de görüş alayım dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 167
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

37

• NeBiAnd

18

• mazdamx-5

22

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Hocam bunlar para tuzağından başka bişey değil bence,en iyisi tak xenonu kurtul...bu ampuller nerden baksan ''en az'' 100 ytl,xenonlar artık pazara düştü 350 milyona xenon var...karar senin tabi yinede  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam bunlar para tuzağından başka bişey değil bence,en iyisi tak xenonu kurtul...bu ampuller nerden baksan ''en az'' 100 ytl,xenonlar artık pazara düştü 350 milyona xenon var...karar senin tabi yinede  8:)

Ben de var 70 ytl almıştım ama epey oluyor o zaman xenon pazara düşmemişti daha.Xenon kadar tabiki beyaz ışık vermiyor ama çok kötü değil hem aydınlatma hem estetik açıdan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de var 70 ytl almıştım ama epey oluyor o zaman xenon pazara düşmemişti daha.Xenon kadar tabiki beyaz ışık vermiyor ama çok kötü değil hem aydınlatma hem estetik açıdan.

abi bende almıştım da ondan öyle dedim,120 milyon para vermiştim bi taktım hiçbi fark yok...xenon bu fiyatlara düşmüşken bence alınmaz o ampuller  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bencede 350 ye xenon varken bu ampüle 100 lira vermek gereksiz

350 lirfa xenon çin malıdır bence.Bende gördüm 220 dolar.Ha dersen ki 100 ytl ampul alacağına bunu ala ama bunu alacağınada düzgün xenon al o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

350 lirfa xenon çin malıdır bence.Bende gördüm 220 dolar.Ha dersen ki 100 ytl ampul alacağına bunu ala ama bunu alacağınada düzgün xenon al o zaman.

biran abi çin malıda olsa ampülün en az iki katı süre çalışır yine aynı paraya denk gelir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı anda yazdık.o yüzden senin mesajı görmedim.Philips marka ampuller için dedim.Arkadaşlar satıyor ordan biliyorum.

hangisinin ömrü kısa murat ampülün mü çin malı xenonunmu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı anda yazdık.o yüzden senin mesajı görmedim.Philips marka ampuller için dedim.Arkadaşlar satıyor ordan biliyorum.

Bir senedir kullanıyorum bir şey olmadı.Osram için aynı şeyi söyleyemem ama. >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla ben çok uzun zamandır kullanıyorum hiç bir sorun göremedim..maddiyat yüzünden sislere philips almıştım,farlarda xenon var ve farlarımı açmadığım zaman herkes sislerin xenon olduğunu zannediyor..performansı inanılmaz bence..hatta ben sislere de xenon istiyorum ama bir çok kişi gerek yok zaten xenon gibi diyor..

mert16ck.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla ben çok uzun zamandır kullanıyorum hiç bir sorun göremedim..maddiyat yüzünden sislere philips almıştım,farlarda xenon var ve farlarımı açmadığım zaman herkes sislerin xenon olduğunu zannediyor..performansı inanılmaz bence..hatta ben sislere de xenon istiyorum ama bir çok kişi gerek yok zaten xenon gibi diyor..

mert16ck.jpg

Ahanda fotolu kanıt  :o işte Zeynep'den.Zeynep buna şimdi bazıları fatoş diyebilir. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu ampullerden kullanan ya da bilgisi olan varmı. beyaz ışık veren  xenon olmayan bir ampul. diğer forumlarda  okudum  genelde  memnunlar.  sizlerden de görüş alayım dedim

baya bı beyaz gosterır ama 1 xenonu tutmaz ıkıncısı merceklı far sıstemı olan arbalarda yanı mazda3te sarılar kadar gostermez sadece goruntu alırsın
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...