Jump to content

Mazda 626 mı Opel Vectra Mı Daha Seri Sizce

miata_mps
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

5

• emredeler

7

• FAMILIA

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

2000 model wolksvagen passat 1.9 tdı la ışıkta kalkış yaptık ama hantal kaldı passat benzinli modelide 1.8 ağır kalıyo passat esnek değil mazda gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Guest mechanicker

arkadaş mazda 626 2.0 115 ve vectra 2.0 ı karılaştırma yapıyor yanlış anlamıyorsam.mazda daha atik tabiki.vectranın avrupaya gönderilen turbo şarjlı motor ları 1.9t vs. bile kalkışlarda tepkisiz kalıyor.turbo şarjın ge devreye girmesi bu sorunun kaynağı olarak tespit edildi.bunu zaten ayağınızı pedala koyduğunuz saniyeden 2 sn sonra arabanın öne doğru atıldığını gördüğünüzde anlarsınız. iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin Opel Vectra 2.0 GT ise mazda 626 / 2.0 115 Vectra tarafından al aşağı edilebilir :( maalesef bu böyle görünüyor....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim bahsettiğim opel 1.9 turbo tork açısından 626 dan daha güçlü olması lazımken araç seri kalkışlarda tepkisiz.

Debriyaj sorunu olmasın araçta...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mechanicker
:) depriyajda birsorun yoktu emin olabilirsiniz.sorun aracın turbo olmasına rağmen vermesi gereken torku verememesi:)ayrıca araç sadece kalkışlarda değil hareket halındeykende bas-çek yapıldığında tepkisizdi.bunun depriyajla pek alakası olamaz bence.bu tamamen torkla ilgili.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

degerler aynı oldugu taktırde tabıkı 626 ama mesela tabıkı vectra gt ıle normal 626 falan karsılastırılmaz yanı ama vectrayı cogu araba yer ben bıle yedım mazda 3 le motoru hakkaten rezalet bı motor hele o 1.6 ları yokmu kuzenımın 1.4 fıestasıyla bıle yedım o 1.6 vectrayı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizde 2.0 opel vectra vardı.. araç uzun yolda hakkaten mükemmel.. 160-170'e çıkıyosun, hiç anlamıyosun.. 110da gibi geliyo.. 235 yapmıştım ben onunla ankara otobanında.. ama hızlanması çok fena.. kalkmıyodu araba..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...