pepe

Yine Garip Bir Ceza

bu gün eve bir ceza daha geldi.çamlıca gişelerinden kaçak geçiş yapılmış.aracı sorguladık 94 model magirus... :o ya bu adamlar benim babayı kurban seçtiler araç sahibini bulamadıkları cezaları bize yolluyorlar yada benim baba bilmediğim işler çeviriyor....

Edit: Konu başlığı düzeltildi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamın adres sizin oraya mı kayıtlıymış ta size geliyor yada sık sık olan birşeymi başkasının cezasının size gelmesi :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamın adres sizin oraya mı kayıtlıymış ta size geliyor yada sık sık olan birşeymi başkasının cezasının size gelmesi :(

adres aynı değil direk babamın adına gelmiş...daha öncede oldu.elektronik cezalarla birlikte bunlar gelmeye başladı... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sohbet ana başlığı sabit konulara tahsis edildiğinden konu "Diğer" e taşınmıştır..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bilmiyorum açıkçası neden böyle oluyor ama bi araştırmak lazım...bakıyım dedim kaç kişi var babamın isminde ama bulamadım...gerçi öyle olsa bile neden bize geliyor....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlginç ve sıkıcı bir durum cidden.Umarım en kısa sürede çözüme kavuşturursunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baban sana bu ne böyle diye kızmamıştır inşallah :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.