MuRDoC_111

Deri Koltuk

Bu konuda 122 ileti var

aslında konu hakkında pek bilgim yok sadece 2-3 foto var elimde, ancak merak ettim deri koltuk nerelerde yaptırılır, kaça yaptırılır, koltuk ısıtıcısı özelliğide yapılabilir mi deri koltukla birlikte sonradan ve orjinallere kıyasla bu ısıtma sistemi ne kadar kullanıslı olur??_hangi araç rengine hangi deri rengi daha iyi gider?_yaptıran arkadaslarımız memnunlar mı?(keşke ???8:) dedikleri bir husus var mı?)_

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin arabaya açık renk iyi gider, böle kiremit rengi falan iğrenç olur, patronun siyahın koltuk rengi gibisini düşün, 2 lira civarına çıkar, diğerlerini bilmiyorum....

Senin sınavlar bitti herhalde paşam, buralara iyice yayıldığına göre? :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin arabaya açık renk iyi gider, böle kiremit rengi falan iğrenç olur, patronun siyahın koltuk rengi gibisini düşün, 2 lira civarına çıkar, diğerlerini bilmiyorum....

Senin sınavlar bitti herhalde paşam, buralara iyice yayıldığına göre? :P

bugün öğle saatlerinden itibaren kurtardım abi pacayı cok şükür :):tey:_kiremit rengi olanı zaten öylesine ekledim abi genel olarak herkes görsün diye, ben yapmayı düsünsem krem rengi Sedat Abi nin koltuklarla aynı renkte yaptırırım gibime geliyor bayıldım abimin koltuklara masallah cok güzel ve lüks göstermiş arabayı :nazar:_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bencede güzel bişey yaptırmaya kalkarsan en az 2 lira tutar  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bugün öğle saatlerinden itibaren kurtardım abi pacayı cok şükür :):tey:_kiremit rengi olanı zaten öylesine ekledim abi genel olarak herkes görsün diye, ben yapmayı düsünsem krem rengi Sedat Abi nin koltuklarla aynı renkte yaptırırım gibime geliyor bayıldım abimin koltuklara masallah cok güzel ve lüks göstermiş arabayı :nazar:_

krem rengi güzel duruyo ama kirlenince de çok berbat oluyo ya...bugün yıkamada bi arabada vardı krem rengi deri,sırt kısımları simsiyah olmuş  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mesela Audi lerde acık renkli araclarda koyu, koyu renkli araclarda acık renk zorunlu galiba en son öyleydi bilmiyorum degişti mi şimdi, müsteri secemiyordu koltuk rengini_galiba bu durum wv grubunun tümü için gecerli_kontrastı yakalamaya calısıyorlar tabi ama siyah deride göstermiyor aracı, koltuklarıda küçük gösteriyor_siyah deri koltugun deri olup olmadıgını cogunlukla iyice yaklasarak ya da dokunarak farkedebiliyor insan bide :(_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kırmızı derili arabanın dsc si yok navigasyonu var araba comfort heralde ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben çift renk deri kaplatmayı düşünüyorum azcık esksinde döşeöelerim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben çift renk deri kaplatmayı düşünüyorum azcık esksinde döşeöelerim ;)

abi onun yerine aynı rengin alkantara-deri karısımını yap_daha güzel olur, renk tonuda oynar zaten biraz cok daha yakısır gibi çift renge oranla :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi onun yerine aynı rengin alkantara-deri karısımını yap_daha güzel olur, renk tonuda oynar zaten biraz cok daha yakısır gibi çift renge oranla :(

hardal rengi istiorum benim arabaya gider ama yamaları hangi renk gider emin deilim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, konuyu mesaj mesaj okumadım ama Sedat Abi sonradan yaptırmış deri koltuk bir resim koyabilse size çok iyi fikir verebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, konuyu mesaj mesaj okumadım ama Sedat Abi sonradan yaptırmış deri koltuk bir resim koyabilse size çok iyi fikir verebilir.

canlı canlı gördük abi resme gerek yokki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Toplam 15 mesajı okumaya üşendin yani? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Audi'de öyle bi zorunluluk yok İrfan, bizim A6 lacivert, derisi de lacivert. Ayrıca senin arabaya siyah gider. Griyle krem gitmez bence. Araba siyah olsaydı krem filan olabilirdi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Toplam 15 mesajı okumaya üşendin yani? :)

Aynen öyle :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.