Japon

Mazda3'e nerede ve nasıl modifiye yapılır ?

arkadaslar öncelikle merhaba

1 ay sonra alacagım mazda 3 icin modifiye planlarım var fakat bunları nerede ve nasıl yaptıracagım konusunda 0 bilgiye sahibim. antalyada yasıyorum burada nasıl yaptırabılırım yada burada olmaz dersenız en yakın nerede olur nasıl olur yardımcı olabılecek arkadaslar varsa bana lutfen fikirlerinizi yazın. bu arada daha araban yok modifiyeye gecmıssın bılader dıyenler varsada 2 ay once motor kazası gecırdım ve yuruyemıyorum 1 ay sonra yurumeye baslıyacagım o yuzden yurudugum gun arabamı almak ıstıyorum. birde soracagım modifiye nasıl olur mesela body kıt secerken internetten beyendıgımızı sıparıs uzerıne mı yoksa calısacagım fırmadaki seceneklermi  daha fazla ? cevap yazan yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkurler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok geçmiş olsun recep umarım biran önce iyileşirsin...Modifiyeyle uğraşan bi kaç arkadaş var yardımcı olurlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle geçmiş olsun Recep. En kısa zamanda sağlığına kavuşmanı diliyoruz..

Motor bazında sitede benim bildiğim kadarı ile Mazda3 üne bir modifikasyon yapan olmadı henüz. Zaten bu konuda ciddi sıkıntı da var. Pek kaynak yok ama orjinal Mazda parçaları ile spor tampon takan, bunun dışında Istanbul'da değişik şekillerde fibercilere spoiler, marşpiyel taktıran, yay ve jant değişiminde bulunan arkadaşlarımız var onlar cevap vereceklerdir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun Recep. Modifiyeyle ilgili aklından geçenleri, yaptırmak istediklerinin neler olduklarını belirtirsen sana daha iyi yardımcı oluruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cok tesekkur ederım arkadaslar modifiye derken kesınlıkle komple body kit spoyler xenon kit kaput havalandırma cok ciddi olarak turbo! dusunuorum gerisi bildiginiz seyler jant lastik boya hava filtresi çift eksoz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 3 fatoş veya 3D Max.ta yapılmış bir modifiye çalışması :)

mazda3dj0.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 3 fatoş veya 3D Max.ta yapılmış bir modifiye çalışması :)

Şu direksiyonu da sola alsalarmış eli değmişken :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnternette biraz araştır mazda 3 için çok şey bulabilirsin.Modifiye deyince o kadar çok şeyi kapsıyo ki...Senin motorda k&n filtre vardır mesela mazda 3 için kolayca temin edebilirsin.İstanbula yolun düşerse turbodan body kite,helezondan kule gergisine,xenon ki onun orda da kolay halledersin çok şey yapabilirisn.Belki antalyada da vardır ama bilemedğim için bişey diyemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CSB Tuning - 0242 335 44 35

Pit Stop Tuning - 0242 335 33 38

Şeyba Tuning - 0242 221 17 30      http://www.seybacardesign.com/

Zirve Tuning - 0242 221 35 40

sadece 2. sıradki telefon aktif. aradım görüştüm. mazda3 e uygun body kit yokmuş. ama yurtdışından siperiş veiolarmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende antalyadayım mazda 3 e aslında pek modıfıyeye gerek olmaz dıye dusunuyorum

ama neler yaptırdıgınıda gormek ısterım resımlerı beklıyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 3 öyle bi arabaki bence arabayı temiz tut yeter. modifiyeye gerek yok.  ;D

zaten arabada tip var. modifiyeye gerek olmayacak tek araba bence. piyasadaki en yakışıklı araba. daha ne modifiyesi olacakki..  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.