Jump to content

Mazda 6 Body Kit

Musen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben zaten garaja girerken arabanın önünü sürtüyorum bunu alırsam garaja hiç giremem. ayrıca sadece ekler için istenen fiyat biraz yüksek gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak abi haklı,biraz daha koysan nerdeyse iki tamponda spor olanıyla değişir.Haftaya parça listesini mail atıcaklar belçikadan fiyatları aldığımda hem mazda 3 hem 6 için fiyat listesi vericem sorun olmazsa....bi bakalım nasıl fiyatlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

‎23‎.‎05‎.‎2008 at 03:41, Musen :

Burak abi haklı,biraz daha koysan nerdeyse iki tamponda spor olanıyla değişir.Haftaya parça listesini mail atıcaklar belçikadan fiyatları aldığımda hem mazda 3 hem 6 için fiyat listesi vericem sorun olmazsa....bi bakalım nasıl fiyatlar.

Bu liste kısmen de olsa zaten var ;

Parça Listesi sorun değil önemli olan parçaları görmek bir de.

Mesela aşağıdaki link yardımcı olabilir. Buradaki parçaları Tolga Bey veya yakınınızdaki bir servise sorabilirsiniz

http://tinyurl.com/5rsyrw

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hakan irtibat kuramadım doğru dürüst,saatlerimiz tutmuyo bi türlü.Senin gönderdiği linki sık kullanılanlara ekledim mutlaka sorucam hiç şüphen olmasın.Burak abi o linklere baktım,bende tam aksesuar listesi istedim 3 ve 6 için.Sisteme parça kodu girilmezse parçanın fiyatını görme imkanı yok.Haftaya göndericez demişler.Elime geçer geçmez eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamam abi hemen bakıyorum...Bu arada bugün sana eft yapıcam,internet bankacılığına geçemedğimiz için daha bankacı bi arkaşıma vericem senin numaranı abi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...