STEWARD26

96 Otomatik Lantis Klima Taktırmak Hakkında

Bu konuda 24 ileti var

96 model otomatik lantisime çıkma klima sistemi bana acaba kaça patlar

tecrübesi olan varmı 8) 8)

Edit:Başlık değiştirildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben familiama yeni klima için bir firma ile görüştüm ama henüz geri dönmediler. bilgi geldiğinde buraya yazarım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam mustafa kardeş

familia 1.5 mi 1.8 mi

1840cc hacimli, 2000cc vergisi ödeten, 1600cc gibi yakan, 2200cc gibi kaçan bir arabadır kendileri :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1840cc hacimli, 2000cc vergisi ödeten, 1600cc gibi yakan, 2200cc gibi kaçan bir arabadır kendileri :D

Kibiiiiiir :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çıkma biraz zor ama dışarda 1.250 ile 1.400 arası montaj dahil takıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2200 gibi seste çıkarır yani mazda e 2200 :D

Hasssssssssssssssssssssstır iyidir benim arabam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben familiama yeni klima için bir firma ile görüştüm ama henüz geri dönmediler. bilgi geldiğinde buraya yazarım

farklı zamanlarda 3 kez telefon etmeme rağmen halen bir bilgiye ulaşabilmiş değilim. bu sebeple bilgi paylaşımında bulunamadım. üzgünüm. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

96 model otomatik lantisime çıkma klima sistemi bana acaba kaça patlar

tecrübesi olan varmı 8) 8)

Edit:Başlık değiştirildi.

harcı mokunu ödemez diye bi laf vardır aman iyi araştır o kadar para veripte memnun kalmassan kötü olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet tamamen katılıyorum

şöle cıkma 500 sistemini bulabilsem herşey içinde 700 e mal olsa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çıkma klimadaki en büyük sorun ıvır zıvır parçaların bulunamamasıymış. ana sistemi bulduktan sonra o incik boncuk yüzünden sıkıntı yaşamaktansa sıfır universal klima daha mantıklı geliyor bana.

bir de ilginç bir bilgi: sonradan takma klimalarda en iyi randımanı tofaş kuş grubu veriyormuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim açımdan klima işi yattı.

adamlardan daha doğru düzgün bilgi bile alamamışken onlara iş yaptırmak ahmaklık olacağı için vazgeçtim. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben eskiden maslak sanayide sormuştum.1000-1250 arası demişlerdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne kadar eskiden

3-4 yıl önce

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar klıma çıkma degil yeni ama sıfır orjınal kendi  japonyadan gelme degil yanlış anlaşılmasın kompurosör orjınal ve radyatör orjınal iç kalariför termik orjınal yani adamlar kit olarak anahtar teslim takıyor tabiki maslaktada var fiyat 1250 ytl ama yüz yüze konuşulursa daha uygun paralara alınır :) aksarayda da var oda tallibi 1250 gibi takıyor ama takılan bütün parçalar sıfır yani iyi anlaşmay la konuşarak  bence  bu fiyatın altında rakamlara klıma işini çözebiliriz ben yakın zamanda 323 1500cc 2000 model bir arca takıcam bakalım ne kadar mal olucak ve sonuç ne olucak size haber veririm  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatlar hep aynı seviyedemi oluyor

bende düşünüyorum ama kaça gelir

mazda 1993 sedan 323

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.