Jump to content

Eibach yay taktık..hikaye ve foto için buyrun

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cmt. günü Dündar Usta`ya Sercan ile beraber gittik..Eibach Pro Kitleri taktık benim guzuya..tabi eşimden habersiz..hepimiz hem fikirdik anlamaz diye..ama bakın neler oldu..

Neyse forum aşkı varya..gece özlem uyuduktan sonra geçtim pc başına foruma topic açtım..bi güzel uzun uzun ilk izlenimleri yazdım..fotoları pc`ye aktardım (sonra silmek üzere)

sonra fotoları imageshack a mı koysam forumamı attach etsem diye düşünürken baktım her bir foto büyüklüğü 150k ya kadar izin veriyor eh küçültünce baktım 1 foto 100k gibi oldu..

iyi dedim ekledim 4 tane foto ilk mesajıma gönder dedim hooop hata mesajı 300k dan büyük ek olmaz diye..aman dedim gitti yazdıklarım korkarak back yaptım ama nafile..uçmuştu yazdıklarım..hay bin kunduz diyerek imageshack.a upload edeyim dedim hep topu 8 fotoyu..

onda da yarım kaldı 5 tanesi gitti geri kalanları gitmedi falan sinir oldum tekrar yazdıklarımı yazmaya da üşendim uykum da iyice gelince gittim yattım..fotoları silmeden..

tabi ertesi günü ne oldu fotoları özlem pc de gördüüüüüü

ilk başta anlamamış neki bu ya falan demiş öncesi ve sonrası ama son fotoda 2 yayı yanyana görünce anlamış ve hışımla yanıma geldi istemiyordum ben niye yaptın diye hemen çıkart diye  :'(

Neyse arkadaşlar işte başıma gelenler..

kısa sürecek bir yay sevdam bitecek sanırım..bu işin tek sorumlusu forumdur  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Selman

4

• CaRaBeeN

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

İzlenimler şöyle:

- Eibach`lar default yayların sertliğinde diyebilirim..çok az daha sert gibi geldi bana evet evet biraz daha sertleşti araba..Dündar usta`da aynı şeyi söylüyordu..Koni ve OMP ler daha yumuşatıyor arabayı ama Eibach`lar mevcut yayların sertliğinde diyordu..Netekim İrfan`da koni takıp araba yumuşadı demişti..

- yaylar 10-15 bin km kullanılmış olduğunda oturmuştur diye düşünüyordum ki bu sabah çıkarken bakınca daha da düşük geldi bana cmt`ye oranla..ancak şu var ki 16" lastiklerle yay işi olmuyor gibi..çamurluklar lastikleri iyice yuttu gibi..

- viraj performansını henüz tam anlamıyla denemedim..sık kullandığım güzergahları test etmem lazım..ancak lastiklerime güvenemiyorum..artık 48k ve 2 yıllık oldular..değişmeleri gerek..

- çukurlar falan çok sıkıntı çekmedim..zaten dikkatli geçiyordum yay varmış gibi hep çapraz geçerdim..yani stilimi değiştirmeme gerek yok..sürteceğimi sanmıyorum..

- zaten dediğim gibi bu heves uzun sürmeyecek  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi güle güle kullan cıkartma bence yayları.. yengeye senin güvenliğin için taktırdık yayları, araba daa iyi yol tutsun diye de :D yay oldumu jant kendini daha belli ediyor, eer ufaksa da bu ufaklıgı daa ön plana cıkıyor.. şimdi sana bide jant lazım abi :D yeni jant derken lastikler kalınlasacak, dısarı tasmasınlar diye sana bide sport body lazım abi ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yalnız söylemeyi unuttum,, katılıyorum abi sana ne kadar yay takılı olsada o lastiklerle aracın viraj performansını test etmek icin fazla zorlama abi,, cok sakat o lastikler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat öncelikle hayırlı olsun. İnşallah istediğin verimi alırsın ama yakalanman kötü olmuş.

Fotoğraf meselesine gelince, senin nezdinde herkese tavsiyem bu tür durumlarda galeriyi kullanmanız. Sen 500 mesajı geçtiğin için galeride onaya ihtiyacın olmadığından hemen yükleyebilirsin. Her fotoğrafın altındaki BB Code kısmını direk copy paste yaptınmı mesaj içerisinde görüntülenir. Böylelikle resimler arasına da yazı yazabilirsin ;)

Bir de ben de geçen zamanda tecrübe ile öğrendim ki uzun bir yazı yazacaksam bunu kesinlikle notepad de yazıp öyle aktarıyorum siteye :) Benim de başıma geldi ve seni çok iyi anlıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan Murat Abi bir kere taktırdık artık sökülmez bu falan şeklinde yırtarsın umarım :)

he he hiç sanmıyorum,çok zor işin Murat çokkkk  :fiuw::2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani ben senden gizli taktırırsam sen söktürkmezsin öyle mi  :D

Kök söktürürüm...:D Zaten sizin kendi başınıza yaptırabileceğiniz işler değil bunlar Allahtan....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cmt. günü Dündar Usta`ya Sercan ile beraber gittik..Eibach Pro Kitleri taktık benim guzuya..tabi eşimden habersiz..hepimiz hem fikirdik anlamaz diye..ama bakın neler oldu..

Neyse forum aşkı varya..gece özlem uyuduktan sonra geçtim pc başına foruma topic açtım..bi güzel uzun uzun ilk izlenimleri yazdım..fotoları pc`ye aktardım (sonra silmek üzere)

sonra fotoları imageshack a mı koysam forumamı attach etsem diye düşünürken baktım her bir foto büyüklüğü 150k ya kadar izin veriyor eh küçültünce baktım 1 foto 100k gibi oldu..

iyi dedim ekledim 4 tane foto ilk mesajıma gönder dedim hooop hata mesajı 300k dan büyük ek olmaz diye..aman dedim gitti yazdıklarım korkarak back yaptım ama nafile..uçmuştu yazdıklarım..hay bin kunduz diyerek imageshack.a upload edeyim dedim hep topu 8 fotoyu..

onda da yarım kaldı 5 tanesi gitti geri kalanları gitmedi falan sinir oldum tekrar yazdıklarımı yazmaya da üşendim uykum da iyice gelince gittim yattım..fotoları silmeden..

tabi ertesi günü ne oldu fotoları özlem pc de gördüüüüüü

ilk başta anlamamış neki bu ya falan demiş öncesi ve sonrası ama son fotoda 2 yayı yanyana görünce anlamış ve hışımla yanıma geldi istemiyordum ben niye yaptın diye hemen çıkart diye  :'(

Neyse arkadaşlar işte başıma gelenler..

kısa sürecek bir yay sevdam bitecek sanırım..bu işin tek sorumlusu forumdur  ;D

Krdesım hayırlı olsun gule gule kullan ... Ama şu izmir yollarında gercekten buyuk cesaret senın ve ırfanınkısı... heryer kostebek yuvası .. ben yaysız altını surtuyorsam :D allah sızın yardımcınız olsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...