Ali

Benzine yine zam

Bu konuda 71 ileti var

Kurşunsuz benzinin litre fiyatı 6 YKr arttı 

Ankara (AA)- Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 6 YKr arttı. Ankara ve İzmir'de 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı BP ve Shell

bayilerinde 3,48 YTL'den 3,54 YTL'ye yükseldi.İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarında ise 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı, bu dağıtım firmalarının bayilerinde 3,49 YTL'den 3,55 YTL'ye çıktı.

Bu arada kalorifer yakıtı olarak bilinen 4 numaralı fuel oilin litre fiyatı 7-8 kuruş arttı. Buna göre Ankara'da BP bayilerinde kalorifer yakıtının litre fiyatı 2,06

YTL'den 2,13 YTL'ye, Shell bayilerinde ise 2,02 YTL'den 2,10 YTL'ye yükseldi.

İstanbul'un Avrupa yakasında BP bayilerinde kalorifer yakıtının litre fiyatı 2,02 YTL'den 2,09, Anadolu yakasında ise 2,03 YTL'den 2,10 YTL'ye çıktı. İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarında Shell bayilerinde kalorifer yakıtının litre fiyatı 2,00 YTL'den 2,08 YTL'ye yükseldi. İzmir'de BP bayilerinde kalorifer yakıtının litre fiyatı 2,04 YTL'den 2,11 YTL'ye, Shell bayilerinde ise 1,99 YTL'den 2,07 YTL'ye çıktı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kemal abi sen bizim herşeyimizsin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adımız tomas  hiçbirimize komasss  >:D >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burası türkiye, binmeyeceksin arabaya yakmayacaksın ki bu adamlar akıllansın. toplu bir protesto başlatmak ne kadar da güzel olurdu.. ders gibi olurdu resmen, bu adamları o zaman görmek isterim. televizyonlara çıkıp acaba ne diyecekler, en ucuz yakıt bizde sloganlarını ne zaman duyacağız ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

He ya Don Kişot gibi ata bineriz. ;D

arpaya zam yaparlar bu sefer atla gezmekte pahalıya çıkar :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arpaya zam yaparlar bu sefer atla gezmekte pahalıya çıkar :D :D

abi o zaman ata küspe yediririz  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az evvel 100 liralık aldım.Hiç bakmadım zamlı mı değil mi.Zaten takip etmiyorum edemiyorum daha doğrusu habire değişiyor fiyatlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az evvel 100 liralık aldım.Hiç bakmadım zamlı mı değil mi.Zaten takip etmiyorum edemiyorum daha doğrusu habire değişiyor fiyatlar.

aynen bende 1oo liralık yanında da 7. traş setimi aldım shelden :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynen bende 1oo liralık yanında da 7. traş setimi aldım shelden :D

abi beş para etmez o traş seti ben puan alıyorum  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkes almış demekki tesadüfe bak bende 100 liralık aldım,12.5 dakika kazandım  :D

Bülocan bir koli vardı galvanoda satacanmı o traş setlerini  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkes almış demekki tesadüfe bak bende 100 liralık aldım,12.5 dakika kazandım  :D

Bülocan bir koli vardı galvanoda satacanmı o traş setlerini  :D

bayram gelio elimi öpene daıtacam  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bayram gelio elimi öpene daıtacam  :D

Kampanya bittikten sonra da 1 set daha garantim varmış :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.