Jump to content

Led'li 3. stop lambası

Guest BarisMak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

çok güzel lakin gecen son model bi mercedeste gördüm nasıl becerdiyse herif ledlerin yarısı yanmıyodu çokta çirkin duruyor öyle olunca

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben üzerinde ledli 3.stop bulunan makyajlı mz3hb spoilerı için beklemedeyim haala :)

camda duran 3. stop u gizleyecek kapak var mı peki daha sonrası için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vala ondan emin deilim, onu düsünmüs olmaları gerek,, alttaki resimde de tam olarak belli olmuyor ama..

mazda_3_axela_facelift.jpg

zaten 3 numara film var bende, şu anda bile dısardan bakıldıgında 3. stop yanmadıgı taktirde pek belli olmuyor.. en kötü ihtimal bu ledli 3.stop olan spoilerdan yaparsam mevcut 3. stopun kırmızı renkli camına bi parca cam filmi daa yapıstırır orayıda karanlığa boğarım.. baska bisey gelmiyor aklıma..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Camda durmuyor o tavanda duruyor ve stoplu spoiler takılırken sökülecek, kablo uzatılacak, bu durumda iki ihtimal var; ya bunu düşünüp oraya bir iç kapak koymuşlardır ya da gözardı etmişlerdir, gözardı ettilerse de iki ihtimal var, alttan normal döşeme çıkar ve bir sonax/ziebart seferinde izler temizlenir, ya da bir rezalet seyrederiz...:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi onu bulamadım simdi ya, yarın bakarım heralde ebay e bastan sona gözüme takılırsa eklerim buraya linki.. şöle bişey var bu arada, stop değil gerci kedigözü ama gri renkte ve kırmızı yanıor degisik bişey..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...