Guest axela

Led li Stop Tamamlandı

e bayden aldığım ledli stoplar 3 gün önce elime ulaştı arkadaşlar dün değil önceki gün taktırdım ve dün arbaayı yıkatıp fotolarını çektim..öncelikle söylemem gereken ilk şey... tavsiye etmiyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşçiliği biraz düşük bir ürün gibi görünüyor fotoğraflara bakılırsa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görüntü olarak orjinali daha güzel.. İrfan'ın ledli stoplar böyle durmuyordu. Onunkiler orjinalmiydi tam hatırlayamadım

Edit: Şimdi buldum resmini sanırım buydu..

7_13_01_08_2_23_00_0.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşçiliği biraz düşük bir ürün gibi görünüyor fotoğraflara bakılırsa.

maalesef öyle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dedim sana bak keske acele etmeseydin önce bi sorsaydın burdan diye :) daha önce bu stopların muhabbetini de yapmıstık burda.. sedan içinde orjinali var ama Türkiye de yok.. onlarında simdiye kadar belki 10 defa linkini vermisimdir sagda solda,, hatta Bülent Abi ye ısrarla alcaksan onları al diyip duruyorum.. senin önceki konuyada atmıstım linkini ama dediğim gibi keske sorsaymıssın.. orjinal olan her zaman en fazla yakısanıdır bence.. bidaha vereyim linkini orjinal sedan icin olanların;

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda3-STOCK-LED-REAR-TAIL-LAMP-LAMPS-MAZDA-3-LIGHTS_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742Q2em153Q2el1262QQcategoryZ33646QQihZ010QQitemZ200171847891QQtcZphoto

o kadar kötü değil ama daha iyisi vardı yani sölemek istediğim o :) güle güle kullan..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

farların çizgisi tutmuyor gibi geldi bana yoksa ben mi yanlış görüyorum...kapakta falan mı sorun var yoksa farlardan mı kaynaklanıyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dedim sana bak keske acele etmeseydin önce bi sorsaydın burdan diye :) daha önce bu stopların muhabbetini de yapmıstık burda.. sedan içinde orjinali var ama Türkiye de yok.. onlarında simdiye kadar belki 10 defa linkini vermisimdir sagda solda,, hatta Bülent Abi ye ısrarla alcaksan onları al diyip duruyorum.. senin önceki konuyada atmıstım linkini ama dediğim gibi keske sorsaymıssın.. orjinal olan her zaman en fazla yakısanıdır bence.. bidaha vereyim linkini orjinal sedan icin olanların;

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda3-STOCK-LED-REAR-TAIL-LAMP-LAMPS-MAZDA-3-LIGHTS_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742Q2em153Q2el1262QQcategoryZ33646QQihZ010QQitemZ200171847891QQtcZphoto

o kadar kötü değil ama daha iyisi vardı yani sölemek istediğim o :) güle güle kullan..

zaten bu taktıklarımı satıp(satabilirsem) dediğinden almayı düşnüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten bu taktıklarımı satıp(satabilirsem) dediğinden almayı düşnüyorum

hadi hayırlısı ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

farların çizgisi tutmuyor gibi geldi bana yoksa ben mi yanlış görüyorum...kapakta falan mı sorun var yoksa farlardan mı kaynaklanıyor?

şimdi şöyle araba arkadan kazalı olduğu için bagaj kapağında bir sorun var ama bunun dışında sağ stopta orjinal farlara kıyaslandığında boşluk var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yine de yakından bakmadıkça hoş bir görüntüsü var. Güle güle kullan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu lınkte verılenlerde orjınal deıl far yapısı yanı ıc dızayn olarak bırebır aynısını yapmıslar speedlıne"ın urunlerı kalıtelı ve orjınale yakın oluo ama orjınal deıl

bende ledleri cok kuvvetlı gormedım resımde yanı ıı bı led mesela yenı ımprezalardakı ledlı ısıklar cok cok farkedılır yanıo ve guzel duruo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sayfasında yazmıs adam ama orjinal diye..

manufactured by DEPO, Mazda OEM company diye yazmıs adam bütün stoplara..

ayrıca bu stopun altında Mazda Genuine Parts, Manufactured by DEPO yazıor..

"genuine" kelime karsılığı olarak hakiki, gercek yani orjinal demek oluyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada OEM in acılımıda Orjinal Equipment Manifacturer.. yani orjinal ekipman üreticisi..

edit: zaten speedline üretici konumunda değil.. parcaları kendisi üretmiyor,, ya siparis edip kendi adresinden cıkıyor parcaları ya da üretici firmaların adreslerinden direk yollatıyor parcaları.. adam yani nabobery Amerika'da.. yan sanayi parcaların cogu direk uzakdoğu ülkeleri üzerinden geliyor buraya.. adam Amerika'da ben adama sipariş veriyorum ama gelen kargonun üzerindeki adres Malezya mesela..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hmm peki kargo dahil 270 ytl ye aldığım bu stopları 200ytl ye satıyorum isteyen varsa hemen alabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Barış Satılıkta bir konu aç burda arada kaynar ;)

hmm tamam fiyatta da değişiklik yaptım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Barış ledli stop güzel ama yanlış stopu seçmişsin.Bundan çok daha güzelleri var.İçi krom olanı alsaydın daha güzel olurdu.Şu mazdada hala benimsemediğim ve anlamadığım neden kırmızı renge siyah içili stop uygulanmış.Bütün renklerde güzel duruyor ama kırmızıda alakasız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.