Jump to content

Farların Yıkanması

Musen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Farları söktüm bugün....içini yıkadım fakat lekeler gitmiyo sanki toz varmış gibi hala....ne yapabiliriz bi fikri olan var mı?Bu arada zımparaladım dış yüzeyinide yarın cilasını yapıp arabaya takıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• halil_i

3

• ugur89

3

• Musen

25

• cenkizdokuzcan

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

haklısın olmuyo zaten.içine döküp çalkalamadığım bişey kalmadı.toz var şeytan diyo kes şimdi yapıştır sonra.Normal silikonla yapıştırsak olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende sandım açıp sildin.Açmadan zaten olmaz.Bir ustaya açtırıp sonra düzgün silikonlamak lazım.Örneğin angel takan arkadaşlar öyle yaptı ama iyi silikonlanması lazım.Yoksa su alır bir de buğ ie uğraşırsın. ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Kolay kolay çıkmaz onlar.Benimde bir farın ampulu patladı is yaptı hafif kararma var.Plastiğin içine işliyor meret.Tiner felan denemek lazım. :(

xenon mu patlayan
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi irfanla konuştum ısıtıp ayırmışlar sonra aynı şekilde kapamışlar.lehim makinasıyla kesip açsam diyorum...olur mu sizce

yapıcam şimdi vallahi

irfan yap desin allahıma keserim o farı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bildiin cam filmi yapan yerler falan varsa onlar ısı tabancası mı adı tam bilmiom ama öle bisey kullanıyolar filme camın kavisini vermek icin.. o tabancayı istersin sonra aynı yere uzun süreli tutmadan farın birlesme yerlerine tutar yapıskan ısınıncada ayırırsın diyecem ama sen yinede stop işiyle ugrasan birine götürüpte actır derim farı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ısı tabancası bu abi

422.jpg

birde bu linke bakarsan belki fikir sahibi olursun İrfanın angelları takılırken farlar açılmıştı ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cevrenızde cep telefonu tamırcısı varsa sayet ,ısı tabancası yardımıyla  yakından tutmamak sartı ıle 250 dereceye ayarlayıp farları acabılırsınız.ve daha sonrada normal cam sılıkonyla yapıstırıp 12 saat cıvarı kuruduktan sonrada yerıne monte edebılırsınız..ben hondaların farlarını bu sekılde sokup temızlıgını yapıyor ve angel halkalaırını degıstırıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlaşılan evdeki ekipman yeterli değil.saç kurutma makinası o sıcaklığa ulaşmaz.elimde sadece lehim makinası var çevresinden kesip geri yapıştırmaktan başka çare gelmiyo aklıma.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlaşılan evdeki ekipman yeterli değil.saç kurutma makinası o sıcaklığa ulaşmaz.elimde sadece lehim makinası var çevresinden kesip geri yapıştırmaktan başka çare gelmiyo aklıma.

havya ılede olur ama bıraz ugrastıracaktır sızı. bu arada 2 . kısınınde farı tutması ve sız ısıttıkca ayırma ıslemını gerceklestırmesı gerekecek. dıkkat edın farın yuvalarını erıtmeyın yanlıslıkla...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...