Jump to content

Cam Kumanda Paneli

greypratica
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Şakirin sürücü tarafındaki cam acma kapama ve ayna ayarlarının bulundugu kumanda paneli artık tamir edilemeyecek hale gelmiş bazen calısıyor bazen tutukluk yapıyor.Fazla vaktim olmadığından 2 tane  cıkmacıya sordum ellerinde olmadıgını söylediler.Bu parcayı  acaba nerede bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.mazdaclubtr.com/forum/teknik/yedek-parcaci-bilgileri-t8966.0.html

bu konuya bak Faruk.

bir de Kadirle görüşün, haftaya İzmit muhabbeti olabilir ;)

onunla rüyalarda görüsüyoruz :)gecen hafta adam rüyama girmiş bana fiesta satmaya kalkıyordu :)mustafa cumartesi gecesi antalyadan dönüş yolunda olucam sanırım tahminlere göre pazar sabahı istdayım  :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

onunla rüyalarda görüsüyoruz :)gecen hafta adam rüyama girmiş bana fiesta satmaya kalkıyordu :)mustafa cumartesi gecesi antalyadan dönüş yolunda olucam sanırım tahminlere göre pazar sabahı istdayım  :(

bu durumda sizinle görüşmemiz sonbahara kalacak çünkü bu haftadan sonra 15 haziran tarihi itibariyle her haftasonu bir yakınım(z)ın düğünü var. Allah benim keseme güç kuvvet verir inşallah :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Slm  97 model mazda 323 sedan glx im var. Geçenlerde arabama bindim ön sag cam dügmesi kopmuş yay bir tarafa dügme bir tarafa fırlamış.İnceledim dügme kırılmış. Herneyse Ben Erzurum  dayım parçaçılarda bulamadım. Mazda servisine gittim.Ellerinde olmadıgı sonra şasi numaramı alıp merkezlerini aradılar onlarda 200 tl dediler sizcede astronomik bir rakam degil mi baskı balata  daha ucuz  :) Arkadaşlar lafın kısası  bu dügmeyi  nasıl teymin ederim yada başka bir markanın uyanı var mi ? ilginize teşekkürler.Erzurum pasinler den slm. :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ön sağ cam dediğinizi anlamadım ama eger şöför kapısındaki cam kontrol kumandası ise sahibinden.com uzerinden satılıyor.

http://www.sahibinden.com/mazda_323-626_4lu_cam_anahtarlari-17WQQaXQQ12392896WQQpXQQdisplayitem

yok eğer sağ ön kapının cam düğmesi ise hurdalıklarda arıcaksınız çıkmacılarda falan piyasada satılırken görmedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne demek elimden geleni yapmaya çalışıyorum, bende aracımın bi çok sorununu burdaki güvenilir mazdacı arkadaslarla hallettim, temiz bırak temiz bul hesabı ben elimden geleni yapıyımda gerisi size kalmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...

slm arkadaşlar, 97 familya aracımın cam açma kapatma tekli olan düğmesi çalışmıyor. Nerden nasıl bulacağıma dair yardımcı olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar  97 model mazda 323 sedan glx 1.6 motor 16 valf arabam için ön sag kapıda bulunan tekli çam dügmesi yaklaşık 7 aydır arıyom bulamadım.Bakmadıgım internet sitesi kalmadı. yok. Mazda servisin gittim 200 tl çektiler Tam bir kazalı hurdaya çıkmış bir mazdads buldun 45 tl ye benden önce bir arkadaş almış.Ben bulabilirim size ben bu iyiligi yapabilirim. Diyen var mı  özellikle buyük şehirlerdeki arkadaşlar o düğmeyi orada görmedikçe moralim bozuluyor Sankim bir yerim eksik gibi.İletişim için MAil Adresim : 05ibrahim@mynet.com. ibrahim1247@hotmail.com İlginize teşekkürler :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üstat dügmeler tamemen farklı birbirinden benim arabanın dügmesi kapıda seyehat esnasında tutacak yer var dügmede onun üstünde erki mazdalaraınlı daha  farkli şimdi onu taktırsam orijinalligi bozuluyor elimde sıfır dugme var uymadı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

arkadaşım aynı sorun bende de vardı, sadece izmir de var çıkma cam düğmesinden, fiat olarakta 40 tl, ben uşak ilinde oto elektirikcisine yaptırdım, olmazsa beni msn den ekle Karun-1@hotmail.com  sana yardımcı olayım, ama sen uzakmısın bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...