CaRaBeeN

750 ytl ye led stop

Bu konuda 33 ileti var

Murat montajlık bişey yok ki ya,sen bile yaparsın montajını  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hmmm hatta japanparts.com da yani japonyadan gelirse 650 ytl ye malolacak  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim İrfan'dan aldığım siyah stopları takıyolar şu anda serviste, montaj için ne kadar aldıklarını söylerim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim İrfan'dan aldığım siyah stopları takıyolar şu anda serviste, montaj için ne kadar aldıklarını söylerim...

10 milyondan fazla verme,3 dakikalık bi iş o  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aa bende benimkileri satarım böylece maliyet iyice düşer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 milyondan fazla verme,3 dakikalık bi iş o  ;)

İyi oldu şimdi söylediğin... Gerçi bikaç bişey daha var, toptan vericem parasını...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi oldu şimdi söylediğin... Gerçi bikaç bişey daha var, toptan vericem parasını...

bişey derlerse çağırmayayım şimdi Volkan ı de  :D  :D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bişey derlerse çağırmayayım şimdi Volkan ı de  :D  :D  :D

Öyle dedin de aklıma geldi, geçen gün Ebru hanım bana xenonlar için takımı 450 dedi, Volkan'a 400 demişsiniz dedim, Bülent bey demiş dedim, öyle dediyse size de öyledir dedi....Ben yanlış hatırlamıyorum değil mi? 400 demiştin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öyle dedin de aklıma geldi, geçen gün Ebru hanım bana xenonlar için takımı 450 dedi, Volkan'a 400 demişsiniz dedim, Bülent bey demiş dedim, öyle dediyse size de öyledir dedi....Ben yanlış hatırlamıyorum değil mi? 400 demiştin...

evet abi alt-üst 800 milyondu,montaj dahil  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu gümrükte takılır ve gümrükte ödeyeceğin paralarla daha pahalıya gelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu gümrükte takılır ve gümrükte ödeyeceğin paralarla daha pahalıya gelir.

Enes,hesaplamış Murat herşey içinde 800 ytl ye mal oluyomuş...okumadın mı yukardaki mesajları  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes,hesaplamış Murat herşey içinde 800 ytl ye mal oluyomuş...okumadın mı yukardaki mesajları  8:)

Evet gözden kaçırmışım. Yalnız bu kadar ucuza çekilebileceğini yine zannetmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet abi alt-üst 800 milyondu,montaj dahil  ;)

Tamam, gerekirse aratırım seni, sağolasın.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi aldım geldim arabayı servisten, stopların montajı artık bikaç küçük ıvır zıvır, 40 YTL...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi aldım geldim arabayı servisten, stopların montajı artık bikaç küçük ıvır zıvır, 40 YTL...

acil tarafından foto  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi hava karanlık + yanımda makina yok, işe geri döndüm... Yarın seninle beraber çekeriz artık boy boy foto... Ama çok güzel oldu, iyi ki LED'li almamışım. İrfan'a da burdan ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi hava karanlık + yanımda makina yok, işe geri döndüm...İrfan'a da burdan ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum...

Yazıklar olsun Peder beye, başka bir şey demiyorum, insan biraz acır kendi çocuğuna ya....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ama çok güzel oldu, iyi ki LED'li almamışım

ha şimdi şeffaf stop aldın ya ledliye .ok at hemen  :jedi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.