Guest infsphinx

Yarın Ankara'ya Yola Çıkıyorum...

Bu konuda 33 ileti var

Evet arkadaşlar yarın Ankara ya yola çıkıyorum... Gidiş gelişte ne kadar bir benzin yakarım acaba bilgilerinizi rica ediyorum ...

150 - 160 gibi hızlar olacak yanımdaki arkadaş hızdan korktuğu için 200 - 220 lere çıkamıcam...

bu haliyle kaç YTL ye gidip gelebilirim buyrun bekliyorum... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gidiş gönüş 290 yakarsın :)

8,5 ortalama x 4,84 x 3,48 = 143 YTL :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önder bu sorunun yanıtını en iyi sen bilirsin ama benin 1.4 benzinli arabayla 260 yaktığımı düşünürsen ki Ankara içinde hiç yol yapmadım desem yeridir, seninki de 300'e yakın olur kanımca :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayrıca cumartesi pazar burada isen seni ağırlayalım, görüşelim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayrıca cumartesi pazar burada isen seni ağırlayalım, görüşelim..

teşekkür ederim... cuma günü bir görüşmem var görüşmeden sonra direk Ankara - Kırklareli yapıp memlekete gidecem...

daha uygun bi zamanda gelip görüşmek tanışmak isterim tabi... tekrar teşekkürler ilgin için...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İst.a ne zaman geleceksin Önder? Çarşamba buralarda mısın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İst.a ne zaman geleceksin Önder? Çarşamba buralarda mısın?

burdayım abi pazar günü dönecem kısmetse...

kazasız belasız gidelim gelelim de gerisi kolay...

herkese iyi dilekleri için teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Toprağım yolun ve farın açık olsun... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam ankara girişine yaklaşınca dikkatli ol çünkü radar var ve hiç acımadan yazıyorlar. ayrıca ankara giriş gişelerinde kontrol var sürekli.. bir sorun olursa bana haber ver tüm polisleri tanıyorum orada..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısıyla git gel Önder.. Çarşamba maça da bekleriz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam ankara girişine yaklaşınca dikkatli ol çünkü radar var ve hiç acımadan yazıyorlar. ayrıca ankara giriş gişelerinde kontrol var sürekli.. bir sorun olursa bana haber ver tüm polisleri tanıyorum orada..

walla cam filmi var arabada zaten yazarlarsa çat diye ittirecekler ... tel alayım senden ararım o zaman ... :D bi sakatlık olursa ...

gideceğim yer de kızılay meydanı cam filmlerine çok taktıklarını duymuştum bi yerlerde... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cam filmi mi? hocam cam filmi olayı oldukça tehlikeli ankara'da.. bu aralar film milm gördükleri hepsini götürüyorlar.. kızılay'da sana faydam dokunmaz ama ankara otoban girişi gişelerde sorun çıkarsa bana haber et telefonumu özelden veririm. bu arada kızılayda cam filmi ile fazla dolaşma..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Toprağım yolun ve farın açık olsun... :)

eyw toprak saolasın... bi 10 saat direksiyon sallayacam heralde yarın... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.