Jump to content

Yarın Ankara'ya Yola Çıkıyorum...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet arkadaşlar yarın Ankara ya yola çıkıyorum... Gidiş gelişte ne kadar bir benzin yakarım acaba bilgilerinizi rica ediyorum ...

150 - 160 gibi hızlar olacak yanımdaki arkadaş hızdan korktuğu için 200 - 220 lere çıkamıcam...

bu haliyle kaç YTL ye gidip gelebilirim buyrun bekliyorum... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önder bu sorunun yanıtını en iyi sen bilirsin ama benin 1.4 benzinli arabayla 260 yaktığımı düşünürsen ki Ankara içinde hiç yol yapmadım desem yeridir, seninki de 300'e yakın olur kanımca :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

ayrıca cumartesi pazar burada isen seni ağırlayalım, görüşelim..

teşekkür ederim... cuma günü bir görüşmem var görüşmeden sonra direk Ankara - Kırklareli yapıp memlekete gidecem...

daha uygun bi zamanda gelip görüşmek tanışmak isterim tabi... tekrar teşekkürler ilgin için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

İst.a ne zaman geleceksin Önder? Çarşamba buralarda mısın?

burdayım abi pazar günü dönecem kısmetse...

kazasız belasız gidelim gelelim de gerisi kolay...

herkese iyi dilekleri için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam ankara girişine yaklaşınca dikkatli ol çünkü radar var ve hiç acımadan yazıyorlar. ayrıca ankara giriş gişelerinde kontrol var sürekli.. bir sorun olursa bana haber ver tüm polisleri tanıyorum orada..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

hocam ankara girişine yaklaşınca dikkatli ol çünkü radar var ve hiç acımadan yazıyorlar. ayrıca ankara giriş gişelerinde kontrol var sürekli.. bir sorun olursa bana haber ver tüm polisleri tanıyorum orada..

walla cam filmi var arabada zaten yazarlarsa çat diye ittirecekler ... tel alayım senden ararım o zaman ... :D bi sakatlık olursa ...

gideceğim yer de kızılay meydanı cam filmlerine çok taktıklarını duymuştum bi yerlerde... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cam filmi mi? hocam cam filmi olayı oldukça tehlikeli ankara'da.. bu aralar film milm gördükleri hepsini götürüyorlar.. kızılay'da sana faydam dokunmaz ama ankara otoban girişi gişelerde sorun çıkarsa bana haber et telefonumu özelden veririm. bu arada kızılayda cam filmi ile fazla dolaşma..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...