cenkizdokuzcan

Teknik Verilere İhtiyacım Var 323F

konulardan birisine epey ayrıntılı yazmıştım ama şuan hatırlamıyorum. ana sayfadan 323f olarak aratırsan bulabilirsin belki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konulardan birisine epey ayrıntılı yazmıştım ama şuan hatırlamıyorum. ana sayfadan 323f olarak aratırsan bulabilirsin belki :)

hemen bakyım . 323 f buldumda ....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hemen bakyım . 323 f buldumda ....

iyi durumdaysa kaçırma

not: hava akışmetresi arızalıysa hapı yutarsın, yurtdışından getirtmen gerekebilir. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi durumdaysa kaçırma

not: hava akışmetresi arızalıysa hapı yutarsın, yurtdışından getirtmen gerekebilir. ;)

bendekı bu sansla kesın arızalı cıkar alacagım arac... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar aracımın rolantisi ayar tutmuyor bir yükselip bir düşüyor neyapmalıyım 1.5 98 familia

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu bir yerde konuşuldu teknik konuların içinde ama benim anlamadığım işler, biraz sabırlı olursanız yarın cevaplar arkadaşlar..:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar aracımın rolantisi ayar tutmuyor bir yükselip bir düşüyor neyapmalıyım 1.5 98 familia

bilmiyorum sorununuz çözüldü mü ama buji kablosunu çıkartın,ve nerden ark aldığını kontrol edin,eğer ucundan değilde gövdesi üzerinde herhangi bi yerleden ark alıyorsa o kabloyu bildiğimiz elektrikçi bantıyla sarın 2-3tur.

dalgalanma kuvvetle muhtemel bitecektir...

(dalgalanmayla beraber,arabanın gidişi veya gücünde de azalma oluyor mu?)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.