ugur89

[1998] GLX 2.0 Klima ?

Bu konuda 21 ileti var

bi soru soracagım ama gülmeyin benım araç bıldıgınız gibi 98 model 626 glx 2,0  klima varmı bu araçta :)  A/C tusu yokta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi soru soracagım ama gülmeyin benım araç bıldıgınız gibi 98 model 626 glx 2,0  klima varmı bu araçta :)   A/C tusu yokta

Klimayı koyup da tuşu koymayı unutma ihtimalleri çok zayıf :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

98 Model 626 da olması gerekir diye düşünüyorum.. Kontrol panelinin resmi var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakışıklı ;) .. Havalandırma  ayarlarının olduğu kısmın resmi ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi soru soracagım ama gülmeyin benım araç bıldıgınız gibi 98 model 626 glx 2,0  klima varmı bu araçta :)   A/C tusu yokta

bazı modellerinde var mazı modellerinde yok 626 ların...motor kaputunu aç radyotörün bitişiğinde 2.bir radyötor varsa klimalıdır, ordan ögrene bilirsin(klima radyotörü)...yada en yakın servise sorucaksın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uğurcum sen nasılsa Cumartesi servise gidecektin, orada unutma da bi baktır yada bir fotoğraf çek yarın ekle buraya :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her klimali araçta A/C tusu olması gerekıyormu

klimalı araçlrada a/c tuşu vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracı suan zaten serviste ilk bi bakım yapıcaklar ondan snr sunroof un etrafı kabarmıs orayı yaptırıcam ben yarın arayayım da sorayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sunroof olan arabada klima olmazmı:S olması gerek normalde ama sökmüştür önceki sahibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

A/C tuşu mu?

varsa ve kaputun altında da bi klima radyatörü varsa demek ki senin arabanda klimalı?

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BENİMDE İPTAL etmiş cok muhterem eski sahipleri yavaş yavaş canlandıraz artık bu aracları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende boş tuşlardan birine yazdırayım a/c klimalıda çok yakıyor ondan kullanmıyorum derim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende boş tuşlardan birine yazdırayım a/c klimalıda çok yakıyor ondan kullanmıyorum derim :D

:D :D :D:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.