bhdrklnc

Lantis İçin Jant ve Lastik

Bu konuda 50 ileti var

selamlar mazda 323f ba (lantis) arcım a opel in orjinal 16" jantlarını takabilirmiyim 4x100 ler 2008model corsa d modelinin bijonlar tutuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda lantis arcım 4x100 bijon aralığina sahip üzerinde demir jantları duruyor  güzel bir takım buldum ama olurmu bilemiyorum opel in orjinal jant ve lastikleri 10000 de 2008 model corsa d  ye ait bijomn aralığı tutuyor ama  opel bi uyanıklık yapmış olurmu başka araçlarda kullanılmasın diye hani özel olsun gibisinden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uygun fiyatlı bir takım buldum benden haber beklıyor lar jant lar fabrikasyon ve alaşım lı jantlar fazla da ağar diiller 16" olmasına rağmen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç sanmam.. bijon aralıkları tuttuktan sonra olması gerekir. Aracın üstündeki orjinal jantlar 16 değil dimi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burak ben acemilik yapıp ayni anda iki konu açmayı başarmışim galıba birini nasıl kapatırız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burak ben acemilik yapıp ayni anda iki konu açmayı başarmışim galıba birini nasıl kapatırız

Jant konusunda 2 konu yok, biri tanışma konusu biri de bu ;) Merak etme ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim arcımdakiler 14" demir

16 takacaksan lastikleri de değiştireceksin demektir.

Halil 16" kaldırır mı Lantis ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

jantlar ı lastikleriyle beraber 600ytl ye buldum tertemizler arkadaş 10000km sonra 17" e terfi emiş ve deposunda duruyormuş lastikler 205 55 16 boyutların da

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu jantlar oldukça hafif ler nede olsa corsa janti lantis in motoru 1.8 boyut olarak lantis e 18" bile takılabiliyor ancak her yönden rahatsız edici olur lastik boyutuda 205 35 18 oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

jant göbek çapları uyarsa takabilisiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastik markası continental premium contac 2  iyi bir marka olarak biliyorum ben sizlerin görüşleri nedir bu konuda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu an benim lantiste 195 50 16 jant lastik var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.