NeBiAnd

Renault Koleos 2009

Bu konuda 22 ileti var

sevmedim valla itici geldi adıda çakma  chevrolet kalos gibi koleos

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayatımda bukadar zevksız ve aceleden uretılmıs bı araba daha tanımadımkıa sportage hyundaı santa fe nedır yanı anlamıormkı hepsınden daha daha kotu ya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sevmedim valla itici geldi adıda çakma  chevrolet kalos gibi koleos

İkisi de kalas işte.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merak etmeyin, bizim bu zevkli! ve işbilir! milletimiz kapış kapış alır bunu. Niye? Adı reno diye. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet gerçekten kötü bi tipi var.biraz sportage ı andırıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aman yarabbi bu ne takoz bir araçtır öyle :( bu ne zevksizlik abidesi bir başyapıt-ül tasarımdır :(:D Yanlız emin olun istanbul trafiğinde çok görecez bu takoz araçlardan :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet gerçekten kötü bi tipi var.biraz sportage ı andırıyor.

Sportage bunun yanında araba be Özhan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aman yarabbi bu ne takoz bir araçtır öyle :( bu ne zevksizlik abidesi bir başyapıt-ül tasarımdır :(:D Yanlız emin olun istanbul trafiğinde çok görecez bu takoz araçlardan :(

abi buna benzer araçlar cirit atıyor zaten  :D  hyundai tucson  kia sportage  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

X-Trail (alt yapı aynı) almak varken buna para verilmez, reno olsun taştan olsun mantığıyla iyi satar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

memleketimizde bunca clio niye var hep kendime sormuşumdur, üzülerek :(

bunlara araba demeye dilim varmıyo, şirketin clio yu kullanırken , yapan arkadaşların ve bizde de kiralayan arkadaşların kulaklarını çınlatıyorum bol bol :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün küçük biraderin Mareasını aldım böyle takoz bi araba olamaz ya resmen vites geçişleri iğrenç tekme tokat geçiyo :( Debriyaja basarken sol bacağımın ağrıdığını hissettim :( Ben anladım ki iyi de olsa kötü de olsa Japondan şaşmayacan arkadaş... Valla benim 90 Mod. 626.yla takas edelim dese hayatta vermem arabamı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim araçların kıymetini bilmek için arada başka arabaları kullanmakta fayda var demekki :) Allah daha iyilerini versin ve gördüğümüzden geri koymasın diyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.