Jump to content

Yay

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar bi son dakika haberi vereyim;yayları aldığım Otopol sitesinden aradılar ve artık Omp nin Mazda 3 e uygun yaylarından kendilerine gelmediğini söylediler...ellerinde Mazda 3 e uygun Koni marka yay varmış...hemen Dündar abimi aradım,durumu anlattım hiç düşünmeden al dedi...bende arayıp Koni yayların siparişini verdim...Cumartesi elimde olacakmış...yani yaylarım Koni marka oldu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 340
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

33

• MuRDoC_111

60

• Selman

34

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

bu arada zannediyorum ki Koni marka yayı ilk kullanan ben olucam,bakalım nasıl çıkacak çok merak ediyorum...Dündar abinin dediğine göre Koni,Omp ye göre çok daha köklü ve kaliteliymiş...adamlar sadece yay ve amortisör yapıyolarmış...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hadi hayırlısı abi :)_inşallah güzel cıkar, farklı marka olması güzel hemde koni yani :o :o_hep omp ile eibach adı gecince unutmusuz diğerlerini_bilmiyorum Türkiye de var mı ama H&R da iyi marka_tekrar hayırlı olsun Volkan Abi_insallah omp den iyi cıkar ki ben bu konuda eminim ;)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan Abi şimdi şöyle bi baktım da Koni yaylara, şekil itibariyle Eibach a benziyor yani 2 tane tombul iki tane sıska yay var_omp de hepsi sıskaydı_resim asagıda;

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan Abi şimdi şöyle bi baktım da Koni yaylara, şekil itibariyle Eibach a benziyor yani 2 tane tombul iki tane sıska yay var_omp de hepsi sıskaydı_resim asagıda;

bu iyiye mi,kötüye mi işaret bilmiyorum ki İrfan  ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu iyiye mi,kötüye mi işaret bilmiyorum ki İrfan  ???

bence iyi abi_adamlar bişey bilmeseler ayrı ayrı sekillendirmezler böyle ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence iyi abi_adamlar bişey bilmeseler ayrı ayrı sekillendirmezler böyle ;)

hayırlısı bakalım İrfancım,ak mı kara mı takınca anlıcaz  :-X
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koni çok iyi markadır arkadaşlar, sadece sertliği nasıl bilmiyorum. Kalite konusunda bi problem yaşanmaz ama OMP test edilmiş onaylanmış tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benden 1 yaş büyük olduğunu hatırlatmak isterim dede. :D

torun sen bi kenarda dur bakim şekerini yemeye devam etbakiim  8) o mesaj benim dede diiebilecegim nuh tufanının tek canlı tanıgı selman abiye yazıldı :D;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

koni nin web sayfasına baktım da orda mazda3 için olan yayında 40mm diyor_biraz fazla alcak olmaz mı ???

[glow=red,2,300]adres:[/glow] http://www.koni.com/konisport/ >>sol taraftan products a sonra sport springs e sırayla tıklayın_cıkacak listeden mazda3 e bakabilirsiniz_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

koni nin web sayfasına baktım da orda mazda3 için olan yayında 40mm diyor_biraz fazla alcak olmaz mı ???

[glow=red,2,300]adres:[/glow] http://www.koni.com/konisport/ >>sol taraftan products a sonra sport springs e sırayla tıklayın_cıkacak listeden mazda3 e bakabilirsiniz_

evet İrfan söyledi adam bana zaten 4 cm diye,ama Omp de 3,5 cm ne fark olabilir ki arada  ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

0,5 cm fark olabilir. :)

Yalnız şunu da unutmayın, burda yazılmış açıkçası şimdi vaktim yok arayıp bulmaya ama motorun ağırlığıyla önler arkalara göre daha fazla yere basıyor. Bir de ilk taktırdıktan belli bi süre sonra işte motorun ve şasinin ağırlığıyla genel olarak biraz daha alçalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...