Jump to content

Mazda3 İçin Sis Farı veya Camı

pilot
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

mazda 3 hb sis farı arıyorum ama servisteki fiyatları çok pahalı başka bir yerden bulabilirmiyim?

murat bulut adlı üyemiz sonradan taktırmıştı aracına sis farlarını onunla temasa geçersen yardımcı olacaktır ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aksarydan aldım bende.Sadece ararken sabırlı olmak lağzım.Ben yaklaşık 10, dükkanda bulabilmiştim.Sis farı kolu içinde servisten orjinal kol aldım.O çok para tutmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
Guest scarab239

Murat bey,

Bende 2008 sedan MAzda 3 var. Aksaraydan bende sordurdum taiwan malı için 180 ytl fiyat verdiler ancak 2007 ve öncesi kasa için olduğunu belirttiler.

E-bay den baktığımda da böyle bir fark olduğunu görüyorum. Eski modeli uydurma imkanımız olup olmadığı konusunda fikriniz var mıdır?

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Murat bey,

Bende 2008 sedan MAzda 3 var. Aksaraydan bende sordurdum taiwan malı için 180 ytl fiyat verdiler ancak 2007 ve öncesi kasa için olduğunu belirttiler.

E-bay den baktığımda da böyle bir fark olduğunu görüyorum. Eski modeli uydurma imkanımız olup olmadığı konusunda fikriniz var mıdır?

Saygılar

ben uymuyor diye biliyorum.

ayrıca sis farı serviste oldukça pahalı en iyisi spor ön tampon almak sis farıda var hem :D daha makul oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat bey,

Saygılar

Tam bu konu hakkında bilgim yok.Sanırım sizinki makyajlı kasa.Eğer sizin sis farlarının şekli farklı ise uymaz.İki model arasındaki farkları daha önceden kıyaslamış arkadaşlar bu konuya daha hakimdir.Bülent(Uyumsuz)bilyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

2010 mazda 3 e nereden bulabılırız bu sis farını acaba arkadaslar...

Burdur da oturuyorsun galiba.Oralarda ancak servisden bulursun.Herhalde Antalya en yakındır.Eğer İstanbulda tanıdığın varsa Aksaray'a baksın.Ben sisleri (2006 model) Aksaraydan aldım.Fakat far kolu değişmesi lağzım.Onuda servisden alıp servisde takdırdım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Mazda3 2004-2005-2006 için Ebay'de sis farı kiti satılıyor. 56 dolar fiyatı. acaba uygunmu fiyat ve montajını kaça yaptırabilirim sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

arkadaşlar benim sağ sis farınında camına taş gelmesi sonucu camı kırıldı.bunu için sis farının komple değişmesimi gerekiyor yoksa camını değiştirebilme imkanımız varmıdır. yardımcı olabilecek arkadaş var mı??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok eskiden yıllar önce, Uno arcımda bu başıma gelmişti. Sağ sis farımın camı kırılmıştı. Servise sorduğumda komple değiştirebileceklerini söylemişlerdi. Ve ciddi bir fiyat çekmişlerdi. Öyle olunca bende sizin gibi araştırma içine girmiştim. Camcıda cam kestirip, silikon yardımıyla yapıştırmıştık o dönem. Ama aynı şey Mazda 3 te olurmu onu, sis farını şu an gözümde canlandırmadım.

Birde daha önce açılmış aynı konu daha var.

http://www.mazdaclubtr.com/20995/sis-fari-cami-kirilirsa/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapımı çok kolay aslında 1-2 saat içerisinde bütün işlem bitiyor.Sis farını davlumbazın önünü sökerek çıkarıyorsun.2 mm cam kestiriyorsun sis farına göre. Oval olmasına gerek yok normal camda işini görüyor. Silikon ile titiz bir şekilde etrafını silikonluyorsun ve yerine takıyorsun. Bir daha da kolay kolay kırılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

allah razı olsun arkadaşım önce bi elektrikçiye uğrayayım sonra söktürüp camcıyagideyim  halledeyim sunu zira kötü gösteriyor arabayı yahu :)) teşekkürler yardımlarınız için .....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...